bugün

Mantiģını fazla zorlama amk.
Yapmıştık. Ama ben okudum,o dinledi.
O beni hep dinlerdi,dinlemek isterdi. Yeter ki sesini duyayım ,konuş derdi.
Ama bitti.
Kitap da yarım kaldı.
dünyanın en güzel üçüncü şeyidir.
birlikte okumasak bile o okusun ben eve geleyim bana anlatsın. ben okuyayım sonra üstüne konuşalım. kitap okusun ama market kitabı değil. -ışkıım kıhrımıncıım yeni kitap çıkarmış diyip gelmesin ya da cnm şuna bakar mısın diye sabah uykum'dan bölüm göstermesin.
illa aynı kitap olması da şart değil ki farklı türlerden hoşlanıyor olabilirsiniz, ona kendi kitabınızı hediye edebilirsiniz arasında çiçek kuruttuğunuz.
aynı kitaptan iki tane alıp aynı anda farklı yerlerde okumak güzeldir. ya sevgiliyi beklersin çok ilerlemiş olduğun için ya da sevgiliye yetişmeye çalışırsın. hayatın en güzel yüz metre koşusudur; sonunda çizgiyi beraber, el ele, gülerek geçersin.

ya da tek kitabı okur olursunuz. önce sevgiline verirsin, okur bitirir, geri alırsın. altını çizdiği noktaları görürsün önce, hepsini okumak istersin, ardından hemen vazgeçersin. yeri geldikçe okunur dersin, fakat tabii hoşa giden bir sabırsızlık ile heyecan da git-gide artar satır aralarında, kitabı bir anda bitirirsin.

bir de sen okurken, sevgilinin kitabı anlatmak istemesi vardır. heyecanı, merakı, senle ilgilenişi elle tutulur gibi olur.

ve yedi deniz bir araya gelse, sevgilinin heyecanındaki o manzaraya, o gülüşe değişmezsin.
böyle düşüyor mu?
müthiş keyifli bir aktivitedir. her şey seks mi lan? az kültürlenin amk!.