bugün

bir sigara içmek, akabinde hayatına kaldığın yerden devam etmek.
sevgili bulmadan terkettiyseniz,
(bkz: otuzbir)
ağrı kesici almak. ayrılık baş ağrısı yapar.
uyumak.
kafayı duvarlara vurmak. * *
1 MAYIS GECESi OKULDA MANGAL MANGAL ŞENLiĞiNE KATILMAK,,
terk ediş sebebiniz, terk edişiniz öncesi duyduğunuz can yakıcı sözlerse onları içine sindirmeye çalışmak.
bir büyük açılmalıdır.
yeni bir sevgili bulmak.*
yılmaz erdoğan tarzı yeni bir aşk sifarişi daha vermek.
terkeden normal yaşamına devam edecektir akabinde yapacağı pek birşey yoktur.
asıl zor olan terkedilen içindir ki kişi psikolojik olarak etkilendiği için artık kendini içkiyemi verir unutmak için yeni uğraşlarmı bulur orası şahsına kalmıştır.
ayy ayyy ayyy. ne kadar egoist bir başlık. aman tanrım. sevgiliyi terkettikten sonra yapılacak ilk şey. madem terkettin ne diye üzülüp darılıyorsun ki yahu. kaba tabirle siktiri bastın sevmiyordun anlaşamıyordun; ama siktiri o bastıysa gidin başka yerde tartışın gelip burda ağlamayın. yeni başlıklar açın. ağlama duvarımı lan burası.

edit: one lan herkes terkediyor. tabii kimse terkedildiğini söylemez. "abi ben terkedildim ya, çok seviyordum amına koyim" demez. diyemez. erkekliğine leke sürdürmeyecek ya ne diye gidip içip ağlayıp zırlıyorsun lan ozaman. he ?
efendim bütün arkadaşları toplayıp, iki üç tane de hatun ayarlayıp felekten gün çalmaktır. şöyleki, eğer terk ettiysen zaten sevmiyorsundur, kendini bağlanmaktan çektiğin için yeni uğraşlara yönelmek lazım elbette.
(bkz: sevgiliyi terlettikten sonra yapilacak ilk sey)
(bkz: kafa dinlemek)