bugün

Sadece adını yazmayı tercih ediyorum belki yanına bir emoji onunla bağlaştırdığımız bir anlamı olan yoksa aşkım arım balım peteğim çok fazla geliyor.
isim ve soy isim diye bir cevap aldım bu soru için umarım bahsettiği şey evlendikten sonraki ortak soy ismimizdir.
ad soyad daha ilerisine geçebilen olduysa bu yolculukta başarılar dileriz.
ismi.

entry burda.
ismi ile. ewed
Rehberde Listenin başında olsun diye a diye kaydederim.

Şaka lan şaka z diye kaydederim.
Olursa Sevgili arıyor olabilirdi Ya da düz ismi. Aslında gönül isterdi ki çiçek açmaya yüz tutmuş mavi jojoba tanem demeyi ama maalesef harf kotası izin vermez.
adıyla kaydedilir genelde.
hatunum
hayatım
bebeğim
ömrüm falan filan.
isim soyisim . Fazlasına gerek yoktur .
isim soyisim.
Ben 3s yazmıştım. Sıkıntı sorun stres.
" deneme " şeklinde kaydediyorum. deneme 1 2 3 4 5 6 böyle gidiyor. denedim yanıldım anlamında. doğru sevgiliyi bulunca başardım şeklinde kaydederim herhalde. henüz yaşanmadı.
ismi + iyelik ekiyle kayıtlı olurdu.
kaportacı , camcı, kilitçi diye kaydederim ya olmazsa kısmeti mi yapatmıyım ? yav hemen eksileyip kınamayın biz erkekler masumuz kızlar çok fena yedeğin yedeğin de tutuyorlar. baktı daha iyisini buldu piuv bir bahaneyle ayrılıyorlar.

en son kızın biri senle aşk evliliği yapmak isterdim ama mantık evliliği yapacaktım dedi askerden gelince. ben de salak gibi askerlik bitince evlenme hayali kuruyordum.

hangi kızı sevdiysem kısmeti açıldı bu isten bir ok anlamadım. evde kalıklar bile evlendi. itina ile kısmet açarım.
Ismine iyelik eki ekledim. Emoji de koyardım da sağ olsun telefon izin vermiyor.
Adıyla kayıtlıydı, yanında kalp vardı.
Şimdi numarası yok.
Cefâpîșe.
Cutie pie.
Sevgili.
Bende Düz mantık işliyor.
Geleceğim ama my future anlamıyla değil i’ll cum anlamında.
bebekim ya da çikolatam diye kaydedilebilir...
aşkoooğom diye kaydettim itiraf ediyorum.
aşkilofoloşkolomoşkoş.
kayda gerek olmaz, çünkü ezberlerim.