bugün

Normal insandır. Aynı zamanda arkadaş ortamında sevgilisi aradığında fotoğraftaki bakışlara maruz kalmaz

görsel
kavga etmişlerdir.
tanıştıklarında adı ve soyadıyla kaydedip sonradan değiştirme ihtiyacı duymayan insandır.
Gayet normaldir, olması gerekendir.
Bir ortamda telefon çaldığında askomen veya çiçeğim yazmamalı bu iki kişi arasında kalması gereken cümlelerdir.
8 inci ayarlayınca hangi birine aşkım yazsın adamda haklı beyler dedirten durumdur.
bu kadar resmiyete ne gerek var dedirten insandir. tamam böcüğümm, bal petegim, minnoşum vs. yazmak istemiyorsan anlarimda, adini soyadini yazmak nedir arkadaş? buluştuğun zamanda tokaşlaş istersen.
(bkz: maximilian)
Kendimden biliyorum. Düzen hastası kişilerin yaptığı şeydir. Bu kişilerin müzik listesindeki şarkıları ve şarkıcı ismi nizami şekilde sıralıdır.
rehberindeki tüm kişileri aynı şekilde kaydeden insandır. ciddiyet meselesidir.
(bkz: ben)
sevgilisinin de bir birey olduğunu, kendisinin dışında da o kişinin bir yaşamı olduğunu bilen birinin sergilediği davranıştır.
ciddi ilişkidir o.
başta soyismi ile kaydetmiştim. ama sonra yanına adını koydum. adı da güzel, karizmatik. başka bir şey yazarak karizma bozulmamalı.
ama ismi hüsamettin delioğlu falan olsaydı kaydetmezdim o şekilde galiba.
Ya ne olacağıdı?
Çok samimi insandır.
ne diyem mahmut mu diyem.
Düz adam sami'nin amcooğludur.
Olgun insandır , düzgün insanır. Sevgiiliside olgunsa sorun teşkil etmez.
Çok çok yakın tanıdığım bir insan. Sevgilim bile olabilir o derece yani.
Benimdir o. Sevgilimden devamli firca yememe sebep olur. Bi turlu anlatamiyorum, is yerinde yanimda biri varken telefon caldiginda veya ben cevirirken ekranda askim,canim cicim gibi yazilar hos gelmiyor goze be gulum.
Sevgilisi olduğunu saklama gereği duyuyor olabilir.
olaya ciddi bakıyordur.
belki de ona diyecek başka bir şey bulamamaktır. onu adı soyadıyla telefon rehberine kaydeder. seni seviyorum dediğinde, olur der. evlenelim dediğinde, mantıklı der. ama sonra biter.
farklı bir bakış açısı vardır öyle seviyordur. kimisi de ailesine arkadaşız demiştir tutarlı olabilmek için öyle yapıyordur.
ben kızı seviyorum diye telefonun da
sevmesi gerekmez.
Karıştırmak istemeyendir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar