bugün

sevgilinin doğum günüdür, sevgililer günüdür, yıl dönümüdür, falandır, filandır zamanlarda sevgiliye yüzü gülsün, mutlu olsun diye jest yapmak için kafa yorma işlemidir. çok zor bir eylemdir, insanı gayet zorlar.
genellikle saat,parfüm,çiçek alınır.
içinde yaşanmışlıkları barındıran, iki sevgilinin aşkını anlatan şiir, sevgiliye verilecek en etkili hediyedir.*
kız kulesinde muhteşem bir yemek ve resminizin basılı olduğu bir saat almaktır.
atari
çok ciddiyim az önce düşündüm ve karar verdim evet atari. sonra oturup çocuklar gibi saatlerce boynunuz ağırana kadar oynayın.
ediiiğt: gittigidiyordan alabilirsiniz ya da oyuncakçılardan. ama hala satıyolar mıdır bilmiyorum.
başlığı açan yazarın sorusunun cevabını alamadığı entry.
(bkz: vibratör)
Saat, parfüm alınır genellikle.
telefona mumlu pasta mesajı atan öküzler de hala vardır.
ben mesela bir seferinde sevgilimin doğum günü olan 19 ocak 19xx tarihinde çekilmiş olan milli piyango bileti almıştım hediye olarak. verirken de o günün en büyük talihlisi benim tarzında janjanlı birkaç cümle etmiştim. çok etkili bir hediye oluyor tavsiye ederim. 9-19-29 doğum tarihli sevgilisi olanlara duyurulur.
tanım: sevgililerin birbirlerine hediye alması durumu.
sevgili için aranan hediyedir, bulunması güç kararsızlığı hat safhadadır, bilmemki ne alsam, neden hoşlanır diye sorulan soruların ardı arkası kesilmeyen alım durumudur, farklı hediyeler arayışı içinde olunsa da ekonomik ve güzel olması önemlidir ha bide ücretsiz kargo olursa tadından yenmez, bikaç alternatif var ama kalıcı ve işe yarar bişey olsun derseniz ben şurdan bakıyorum http://www.sevgihediyesi.com bilemedim, karar veremedim. abiiiiiiii bi yardımcı oluverin yaa hangini almalı sevgili plaketi alsam kafama geçirir mi aceeppp :S :S
daha nostaljik hediyeler favorim olmuştur her zaman.

yeni tarzda hediyeler bana çok uymuyor maalesef. çok klasiksiniz gençler ya.