bugün

biterken, geçip giderken atılır, vurur.
sen beni ömrünce unutamazsın.
yavşaksın,allah belanı versin.
seni seviyorumdur. sevgili diyosun?
ne geniş karısın lan sen.
bir türk dünyaya bedeldir niye bir hatuna mahküm oluyoruz anlamıyorum.
hatırlanmayandır. sevgiliyse her şey olabilir, eski sevgili ise adı üstünde eskidir. bir de onu mu tutalım aklımızda?
sevgiliyken yazdığım son mesajdı; "bitti mi ?"
Yıldız Tilbe'nin "ben senin var ya" diye bir şarkısı vardı. Ondan kısım kısım yazılabilir.
Gitme dillere sakız olan seni seviyorumlardan değil sen.... sonu tamamlanamamış mesajdır
peki tamamdır.
edit: rus hatunu kaptığım entrydir.
12 de bendesin.
hmm tmm.
böyle bitmesini istemezdim.. umarım ilerde tam istediğin gibi mutluluğu bulursun. benim mutluluğum senin gözlerinde kaldı onlara iyi bak.. elveda.
hala farkedemedin mi? ben sana zarar veriyorum...
siktirdin gittin mutlu musun? bak ben ne haldeyim. sadece alkol ve uyuşuk bir beyinden oluşuyorum artık.
öyle işte.*
önemi yoktur ne yazsanız sonrasında söylediklerinizden ya da söyleyemediklerinizden duyulan pişmanlık saracaktır bünyenizi.
önemi yoktur ne yazsanız sonrasında söylediklerinizden ya da söyleyemediklerinizden duyulan pişmanlık saracaktır bünyenizi.
peki. *
ne bir selam gönder ne halimi sor olsun varlığın yeter. Zorla yaşıyorum senden uzakta azrail canımı ister boynumda bir ilmik ecel tuzakta ölüme adım adım
(bkz: sevgili derken)
sen mutlu ol başka birşey istemem acısı umrumda değil, ölüme koşarım varlığın yeter
"sana orospu demiyorum ama vajinanın şifresi olsaydı 12345 olurdu. başkalarının girdiği delikten benim çocuğum çıkamaz!!! hadi şimdi siktir git." *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar