bugün

oksijen mi lan bu bir de "yaşayabilen" yazmış temel besin kaynağı sandım resmen.
yaşamak mı hayat mı bu
allahım hiç şansım yok mu şarkısını mırıldanarak içinde bulunduğum insan grubu.genelde manitası olanlarla takıldığımda manitasız olmak ne iyi ya dert yok tasa yok diye söylenirken buluyorum kendimi. manitası olmayanlarla takılırkense ah bir manitamız olsa diye söylenirken buluyorum. sanırım böyle gelmiş böyle gider bu.
Yalan yere ona buna 'Seni seviyorum' demeyen, her çıktığı insana sanki ilk defa aşık oluyormuş gibi davranmayandır. Tek başına da bu dünyada yaşanabileceğinin kanıtıdır. Yapmacık olmak zorunda değildir kısaca.
ÇOK UZUN ZAmandır ben olan insan. genelde sevgilili yaşayamıyorum.
sex yapmayan insanın bir alt versiyonudur .türkiye'deki çoğu erkek ve kadının bulunduğu grup ise sex yapmayanlar grubudur piskolojisi bozuk bu insanlar evlendikten sonrada sex yapıp para kazanmaya odaklanmak yerine kavga edip çocuk yaparlar.
Ee benim o. Nolmuş?
Sevgilisiz değil, sevgilimsiz yaşayamam. Canimmmmmmmm o ❤
Ben değilim o. Ben ilgi manyağı olmayı seviyorum. Bazen yaşamak için insanların sevgisini sömürdüğümü falan düşünüyorum.
Özellikle 14 şubatta ne yaptıkları merak konusu olan durumdur. Keşke biz de sizin gibi olsaydık. Ruhumuz playboy abicim degisemiyoz ki.
dıştan diri içten ölü olan insandır.
Ay ben yaşayamam gülerim.
benim şu ana kadar hiç sevgilim olmadı ve bundan da gayet memnunum kimseye akşam iyi geceler diye mesaj atmak ya da aşkım bugün nasılsın diye mesaj atma derdi yok ohh ne mutlu bana.(umarım kendimi kandırmıyorum).
Mutlu olmanın ve hayatın bahar bahçe gelmesinin sevgiliye bağlı olmadığını bilen insandır. Daha güçlüdür, özgürdür ve aslında çok daha mutludur.
Sevgili ile yaşayamadım efendim..
Derdi kendine yeten insandır. Bir de sevgili ile mi uğraşacağız? Kafamız rahat.
kafası rahat insandır. Cebi doluysa ellere mahkum olmayan insandır.
yaşamasına yaşar ama yaşamaktan kastın ne olduğuna bağlı olarak yaşayan insandır. yaşamaktan kasıt nefes alıp vermek yemek içmek sindirimi sağlamak ve uyumak gibi pandaların da yaptığı gibi ise sıkıntı yok..

hayatı her anlamı ile paylaşabileceğin kimseye anlatamadığın sıkıntılarını çekinmeden anlatabileceğin, sarılmak öpmek dokunmak gibi insanlara ekstra duygular yaşatan şeyleri yapabileceğin, bazen hiç konuşmadan sadece gözlerine bakarak mutlu olabileceğin, her türlü aktiviteye el ele gidip güzellikleri paylaşabileceğin bir insan ile yaşamak ise gerçekten yaşamak değil midir..
En son ne zaman sevgiliniz oldu ?
Bir düşeneyim...
Valla benim hiç sevgilim olmamıştır.
Şaka şaka bir denersin iki denersin olmayınca ayrılan tipler olur güvenin yıkılır karşı cinse karşı önyargın olur korkarsın denemekten tekrar yorulduğunu hissedersin ondan tekrar baştan başlamak zor gelir .
uzun yılların ardından tek başıma takılmanın tadını çıkarıyorum. yalnız kalmayı özlemişim. sevgilisiz de yaşayabilen özgürlüğüne düşkün biri olabilir.
Benimdir efendim. Hatta arkadaşsızda yaşarım. Sevgilisiz olmanın huzurunu ve rahatlığını yakalayabilmiş insandır.
Iyi yasasada biseyleri eksik yasayan insandir.
Baktım sevecek kimse yok bende yalnızlığı seçtim mottosunu benimseyen insandır.
yaklaşık 3 yıldır benimdir.
Doğru insanı arıyordur. Ciddi düşünüyordur. Gönül eğlendirmek istemiyordur *
benim efendim. "fuckbody" diye tabir edilen arkadaşım da yok. yaşıyorum öyle. gurur duyuyor muyum? hayır. elbette hayır.