bugün

uzun süreli bir ilişki yaşamayı düşünüyorsa fazla iyimser olan kızlardır.

isterse 2. saatinde yatsın beni ilgilendirmez. ama bunları övenlere lütfen inanmasınlar. iyice tanımadan etmeden birileriyle bir şey yaşamakta acele etmeyin, hem kendi duygularınıza hem de karşınızdakine zaman tanıyın. herif istediğini alır yüzünüze güler arkanızdan orospu der, siz de gelip, ben hep içimden geldiği gibi hareket ettim, neden böyle oldu diye ağlar durursunuz.

zaten bir erkek adam gibi adamsa, olaya duygusal bakıyorsa ilk geceden size böyle bir teklifle gelmez.

ayrıca kolay elde edilen şeyler çabuk kaybedilir, değeri olmaz. uğraşıp elde ettiğiniz şeyleri kaybetmemek için çaba harcarsınız. bunu unutmayın. istisna bir durum yaşamış olanlar olabilir ama herkesin bu kadar şanslı olacağını düşünmek ahmakçadır.

benden size bir abla tavsiyesi.

anlamayanlar için açıklama: iyice tanıyıp etmeden bir insanla duygusal bağ oluşturabileceğine inanmıyorum, bu yüzden birbirinize zaman verin diyorum, bu bir.

kendisine ve karşısındakine saygısı olan bir erkek iyice tanımadan bir kızla yatmak istemez, bu da iki.

ilk geceden sevişenler varsa, aradaki çekimin duygusal değil daha çok fiziksel olduğunu düşünüyorum bu da üç. yaşadıklarını aşk falan sanıyorlarsa zaten boku yediler. yanıldıklarını acı bir şekilde deneyimleyerek anlamalarında benim açımdan sakınca yok, buyursunlar efendim.

ayrıca ilk geceden yatan kızların, diğer kızlara mal demeleri de enteresan. duygusal olarak hazır değil diye, yok malmış da kendini satıyormuş da. senin kadar çabuk ısınamıyordur bu olaylara belki. kim bilir?

son olarak söyleyeyim, kendileriyle ilgili hiçbir problemim yok. akıllı olsunlar sadece.

hızlı yaşanan şeyler hızlı tükenir. ister kabul edin ister etmeyin. duygusal düşünmenin manası yok bu konuda.
sevgili turnusolüdür.

Eğer yattığı erkek keko bir ataerkil türk erkeğiyse kadını anında yargılar. Düzgün adamsa ilişki güçlenerek devam eder. Kekolarla evlenmek isteyenler ilk günlerde yatmasınlar. Bekleyip kendini ağırdan satsın mal gibi.
Sevisemeyenlere dert olmuştur, bi Kere sevissen sen de sefersin.
erkek olarak bu konudaki görüşlerim :

- böyle bir kızdan hayır gelmez
- samimi bulmuyorum
- tek geceliktir
- eğlenilecek kızdır
- bize böyle kızlar gelmez . entır
--spoiler--

zaten bir erkek adam gibi adamsa, olaya duygusal bakıyorsa ilk geceden size böyle bir teklifle gelmez.

ayrıca kolay elde edilen şeyler çabuk kaybedilir, değeri olmaz. uğraşıp elde ettiğiniz şeyleri kaybetmemek için çaba harcarsınız.

--spoiler--

"Olaya duygusal bakıyorsa ilk geceden size böyle bir teklifle gelmez."

Burada anlatmaya çalışılan birinci şey; seksin ve sevişmenin duygusal olamayacağı sanırım. Çok yanlış insanlarla tanışmışsın diyebilirim.

ikincisi; seks teklifi. şiajsuhdudghyfdkjushdjfldf.

Benimle seks yapar mısın?
- Evet.
Hadi.
- Tamam.

asjdhusdghjdgyfhjadlsdk.

"ayrıca kolay elde edilen şeyler çabuk kaybedilir, değeri olmaz. uğraşıp elde ettiğiniz şeyleri kaybetmemek için çaba harcarsınız."

Acı ki, bir kız kendini elde edilebilecek, Değerlenecek ve değeri kaybolacak bir şey gibi görüyor. ilişki değil dolar kuru aq ya.
ne kadar am o kadar köfte mantıgı devreye girer.

dolayısıyla böyle fuckbody olur, takılma olur, seks partneri olur, sarhoştum olur ama bir ilişki olmaz.
vallahi çok fazla karşıma çıkmış kız tipidir... birde bu kızlar kız numarası yaparlar ve seksten sonra ağlarlar.... bir siktir git ya ! yermiyim ben bu ıkınmaları, tentirdiyot dökülmüş pamukları heh !
Sevgili değildir o, takılmışlardır sadece. Kısa sürer ve biter kısacası.modernim ben diye düşünüp basitleştirir her şeyi kanımca.
Sevgili mi eskort mu sorusu akla gelir.
siz ilk görüşte aşka inanmaz mısınız?
kız gibi kızdır.
Sevgili mi?
Ilk gece yatinca sevgili olunmuyor,ancak fuckbuddy olursunuz.
O da iyi bir ihtimal.
Kim ne derse desin erkek sikilmelik bi kizdan fazlasinu gormez onda.