bugün

mütemadiyen dibini dövdürmek isteyen kızdır.
sevgilisiyle eve çıkan erkekle eve çıkmıştır. yersen.
(bkz: sevgilim 17 lik anahtarı elime verdi)
benim komşum oluyor bu. geçen birbirlerine girdiler apartman ayağa kalktı. bunun işi hakkaten zor. bi kere apartmanda en az iki üç daireyle iyi ilişkiler içinde olmak zorunda ki kavgadan sonra gidebilecek yeri olsun. komşular için de zor. dan dun kapıyı çarparak çıkar. sevgilisi gelir bangır bangır bağırır. dedikoduya gideceği kapı üst kattaysa sıçtın tak tuk tak tuk çıkar merdivenleri. çıkar lan bi sessiz olun amk desen acısına saygısızlık, gelin bi soluklanın desen tuvalet kapağını kattıramıyorum hayvana, her boku da benden bekliyosun vırvırvır. bi de bunlar yanda yatarken evde high loud seks yapıp sabah evden çıkarken günaydın demek biraz ayıp oluyor. bi de kendileri sessiz çalışıyolarsa. şaka maka çok takdir ediyorum bunları, zaman zaman sıkıcı bulsam da imreniyorum genel olarak.
Üniversitedeki sınıf arkadaşım olan kızdır. Yaklaşık 1 sene boyunca sevgilisiyle aynı evde yaşadı bu arkadaşım. Ailesi ziyaretine gelmeden önce başka kız arkadaşların yanına geçip bir iki gün onlarda kalıyordu. Başta etrafımızdaki herkes çok yadırgamıştı. Bunlar üniversiteye gelmeden önce sevgililermiş zaten. Aynı yer çıkınca da böyle bir heyecan yaşamak istemişler. ikisi de çok iyi insanlardı. ve bu çifti geçen yaz evlendirdik. Çok da güzel oldu. Mutlular şimdi. Kız hamileymiş.
amı çok yakın bir zamanda foseptik çukuruna dönüşecek kızdır.
haftada en az 3 postası vardır.
entry girenlerinin hepsinin mevcutlarında olsa köpeği olacağı kız.
lan ambiti kız sana eve çıkalım dese hayır mı diycen.
izmirlidir.
maalesef yazık kızdır, herkes tarafından küfür yiyip yargılanacak olan kızdır hatta daha sonra hayatına başka biri artık girmeyecek olan kızdır.
üniversite de bir çok arkadaşım vardı gerek sevgisiyle gerekse normal arkadaşlarıyla aynı evde yaşayan hiç bir şekilde kötü oldugunu düşünmüyorum kötülencek yargılancak dışlanılacak bir şey degildir yahu buraya neler neler yazmışsınız ne kadar da kolay küfür edebiliyorsunuz bunu herkes yaşayabilir ayrıca eminim ki sizin sevgiliniz olsa size bu teklifi sunsa hiç düşünmeden de kabul edersiniz.

insanlar bir ilişki yaşayabilir birlikte olurlar belki de evliligi düşünürler bir şeyler ters gitmiş ayrılmak zorunda kalmış olabilirler her aynı evde yaşayan kız fahişe mi oluyor ailesine kötülük mü yapmış oluyor ben gerçekten bunu anlayamıyorum.
size geniş olun her önüne gelenle yatsın onu bunu yapsın karışmayın demiyorum ki bu zaten hoş bir şey degil ama yok aynı evde kalmış yok bakire degil oo bakire degilse her gün yatmıştır onu bunu yapmıştır demek ne derece dogru bilemiyorum.

herkesin yaşadıgı kendinedir kimseye bir zararı yoksa hiç kimse yargılanmamalı geçmişiyle yaşadıklarıyla degerlendirilmemeli çok basit orospu denmemeli yazık gerçekten yazık.
lezbiyen olabilir. sorun yok yani.
sevgilisiyle evlenen bir kadının durumuyla aralarında net bir fark varsa o da sevgilisiyle henüz evlenmemiş olmalarıdır. tabi evlilik sonrası sürecin ikili duygusal yakınlaşma dışında yer alan unsurlarını soyutluyorum.
kendisini ve ailesini düşünmemiş kızdır. yazık gerçekten.
artık babası yerine sevgilisine hizmet edecek kızdır.
kalemine sinek konmuştur. kesin.
Her türk erkeğinin hayalidir.
Bu yüzden, kıskançlıklarından böyle kötülerler.
Ulan düşünsene, evin temizlenecek yemeğin pişip önüne gelecek eşyaların yıkacak ütülenecek. Üstüne bi de istediğinde dil dökmeden nazlanmadan para vermeden sevişebileceksin.
Daha da iyi yanı evlilil gibi erkekleri strese sokan bi sorumluluğun da yok. istediğin an ayrıl.
Bu yüzden bu kadar bok atılıyor bu kıza.
Hepsi öyle birine sahip olmak istiyor ama aynı zamanda her biri de o kızların kenfi bok çuvalına benzeyen suratına bakmayacağının farkında.
bu durum sadece abazanları ilgilendirir. size ne olum sevgilisiyle eve çıkarda inerde. siz en iyisi elizabeth e devam. hadi elinize kuvvet.
erkek arkadaşı tarafından üniversite yıllarında kullanılıp atılacak olan kızdır.
5 yıllık sevgilisi bile olsa olmaması gerekendir.
yoldan çıkmış kızdır.
Ailesini düşünmeyen ahlaksız kızdır.
yakın arkadaşımdır.

8 ay kadar birlikte yaşadılar.

kızın her gün tatlısına kadar 4 çeşit yemek yaptığına kendim şahidim.

çocuk tek kuruş kira ödemedi. faturalara bile dokunmadı.
haftada bir kaç gece toplantım var diyerek dışarda sürttü. toplantı dediğime bakma insan kaynakları müdürü filan değil senin benim gibi kıçıkırık öğrenci.
kız bildiğin kendini adadı.

doğru muydu peki yaptığı.
hiç değildi.
zaten problemli bir kız.
yani çocuğa da üzülürdüm zaman zaman.

uçan sineğin dişi olma ihtimalini hesaba katara vay sana neden kondu diye mesele çıkarabilecek bi kız.
bunu cidden mesele haline getirip kendini parçalarcasına ağlayabilir.
haklı olduğuna ve gerçekten çok üzüldüğüne o kadar inandırır ki kendini sanırsın 5 çocuğuyla sokakta kalmış.

öyle bir manyak.
insanlara köpek olmayı ve acı çekmeyi sever. bundan ciddi keyif alır.
dört dörtlük bir stalkerdır ayrıca.

neyse çocuk buna dayanamadı.
dayanamaması normal.
ama o orospu çocukluğunu yapmayacaktı işte.

bunlar birlikte oldular.
kızın ilk birlikte oldugu adam ve gercekten inanılmaz seviyordu.
bi hafta sonra çocuk bunu terk etti.
iki hafta sonra kızın doğum gününde hamile olup olmadığını sormak için aradı.
sonradan bir öğrendik zaten başka sevgilisi de varmış.

bizim kız delidir hastalıklıdır ama bu kadarını hiçbir insan hak etmez.

sevgilisiyle eve çıkan kız, sevgilisiyle eve çıkan erkek gibidir.
ikisinin de ne yaptığı kimseyi alakadar etmez arkadaşlar.

bu arada aynı evde yaşamadan da o çok ayıp gördüğünüz şeyleri yapabiliyor insanlar. bilin istedim.
Evlilik hayatına erkenden girmiş kızdır.
Köpeği olur adamın. Yemek temizlik zart zurt her şey bunun omuzlarındadır. Üstüne adam hiçbi şey yapmadığı halde her şeyden şikayet eder.
Yapmayın abi bunu. Peheeey. ne lüzum var?
Olması normal bir durum.
bir de bunun aslında yurtta kalan fakat yurdu sadece vize ve final dönemlerinde kullanan versiyonları vardır ki yüzlerini görebildiğimiz için bu döneme şükrettirirler.