bugün

eski sevgilimdir. aldattığımı öğrenince benden ayrıldı, ben de eşyalarımı alıp çıktım. 600 lira kira + diğer masrafları tek başına karşılayamayınca mecbur kalmıştı benle barışmaya amk.
mantıklı bir seçim yapmıştır.

not: sevgilim ile bir müddet yaşadıktan sonra ,beraber yaşamanın ikimiz içinde zor olduğunu anladık. evlilik, boşanma eziyeti yaşamadan olay halloldu.
Bakire kalamaz.
çıkabilir, hayatı anlarlar, ayrıca da eğer iyi yetişmemiş, ve hayata hazır diilerse, büyük ihtimalle ayrılırlar.

çünkü işin içine, çamaşır, bulaşık, alışveriş, ev temizliği, toz alma, elektrik süpürgesi, tv programı, internet şirketi,dogalgaz, faturalar...

gibi hiç de romantik olmayan şeyler girer.
Sevgilisiyle eve çıkan kız çok seviyordur sevgilisini ben çıktım rahat ve iyi oluyor tavsiye ederim uslu durunuz... Ve şükür müslümanız.
t.c. kimlik numarası yerine şase numarası alacak kızdır. anne babasının yüzüne nasıl bakacak bunu merak ediyorum.

(bkz: girl you ll be a woman soon)
Yapılmaması gereken hareket. Şuan ki komşularım (evet biri kız) ilk taşındıklarında canımlı cicimli konuşmalar, dur sen yorulma ben yaparımlar gırla gidiyordu. 3 ay geçti birbirlerine ana avrat sövmeye başladılar. Kız hergün ağlıyor, oğlan hergün kapıyı sertçe vurup çıkıyor.

Not: Kapı dinlemiyorum; duvarlar ince.
sevişir ya da sevişmez bunun eve çıkmasıyla bir alakası olmayan kızdır. ne güzel hemen yargılara varıyoruzdur.
Hayatını istedigi gibi yaşayan ve gönlünü eğlendiren kızdır.
Trollere nasip olmaz.
seks kölesi yapılan kimse.
vur-du-ru-yor-dur.

tabii bu kimseyi ilgilendirmez, vurdurmakta özgür. siz de özgürsünüz.
sanki eve çıkmayanlar seks yapmıyor da eve çıkınca sorun oluyor, yapan her türlü yapar evle alakası yoktur.
dini bir günah haram çekincesi yoktur. gördüğüm olaylarda sormuşluğum da çoktur.
-boş ev bulamıyoduk sonra aynı eve çıkalım dedik
diye cevap almışlığım vardır.
Benim arkadaşım tuğbadır. Ateist diyemem çok sosyalist olmasına karşın böyle bir yargıda bulunmak doğru olmaz.
Kimsenin laf söyleyemeyeceği kızdır.
Hayır anlamıyorum aynı evde kalan iki sevgili illa sevişmek zorunda mı ? Kadın duygusaldır sonuçta, ilkim milkim diye özenli davranır. Herkes için söylemiyorum tabi ama böyleleri de varken sevgilisiyle eve çıkan kız için genelleme yapılmamalı.
istisnalar kaideyi bozmaz cümlesi kesinlikle işe yaramaz bu durumda, hatuna zaten orospu diyosun istisna alsan ne olur almasan ne olur.
(bkz: trollerden çıkan başlıklar)
benimle "çıkar mısın" teklifini sorgusuz sualsiz kabul etmiş, kalbinin sesini dinlemiştir. helal olsun kız sana inşallah hayat tüm yobazlara ve mongollara rağmen hep istediğini yapma fırsatı verir sana...
bu kız da orospu değilse, dünyada orospu yoktur.
Sevisken kizdir sevgilisi acilen gay olmalidir.
kendisine ev arkadaşı bulamamış yurtta kalmak istemeyen üniversiteli kızdır.
sevgilisiyle ciddi dusunen kizimizdir. umarim mutlu olurlar.
Ateş barut yan yana durmaz.
O evde kaloriferleri yakmaya lüzum yoktur.
izmirlidir.
üniversitelerin amacı dışında kullanıldığını gösteren durum.