bugün

ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama hayatımda bu zamana kadar beraber olduğum kimseyle öylesine beraber olmadım. yani şunu demek istiyorum bir insan yanında sevdiği kadın varken nasıl başka birini kesebiliyor. bazen önümüzden öyleleri geçiyordu ki sevgilim bakıyordu ben bakmıyordum. artık iş o raddeye gelmişti. o zaman git kestiğin karıyla çık abi. git sokağın ortasında ilan-ı aşk et çok güzel bacaklarınız falan var de.
sevgilisi vermiyordur.
Şerefsizin önde gidenidir. Ulan yanındaki kıza "geleceğim, meleğim, birtanem, her şeyim vs." diyen sen değil misin? Birini demesen diğerini diyorsun lan illa ki. Ne halt etmeye böyle büyük laflar ettiğin kızcağızın yanında bir başkasına bakıyorsun? Tutma lan o zaman bırak o eli. Cibilliyetsiz seni.
gozu ciksin erkegidir. ayrica cesareti de yuksektir o adamin. yahut sevgilisi kizcagizimiz fazla sakindir. hani bir yakalayio agzinin payini guzelce verse iyi ders olup bir daha tedebbuste bulunmayabilir.
Adam olamamıştır.
bunun kız versiyonu da var, çok rast geldim.
Sevgilisini mutlu edemediğindendir arkadaşlar. Günde bi kere verirsen bakar tabi
kız versiyonu yollu bakiredir.
arkadaşlar zahmet etmeyin,,

adi, rezil, şerefsiz, onursuz, namussuz, aşağılık köpek.

tmm sakinim.