bugün

sevgiliye bikini giydirmek istemeyen erkek kadar anlayışla karşılanmayacak erkektir. kadın giyer giymez bilmem ama istemeyen erkek sonuçta ilgi gösteriyor, hoş karşılanabilir hatta "ayy canım benim kıskanır mıymış beni" sempatikliğine bile ulaşabilir. arada minicik tartışmalar bile yaratabilir ama...ama bu izin vermeyen erkek bir siktirip gitsindir. böyle bir kadın da gitsin.
-Huriye nerdesin?
-Burdayım.
-Orası neresidir hıı?Kaç gündür ulaşamıyorum sana.
-Deniz,kumsal,kızlar,oğlanlar vs.
-Ne işin var orda kızım?
-Hayatım tatile geldim söylemiştim ya geçen hafta.
-Üstünde ne var bakıyım?
-Nasıl yani?!
-Bikini mi giydin yoksa!Öldürcek misin kızım sen beni?
-Ne giyicem başka Hayri?
-Mayo giy yada şort giy.
-Hayır o kadar spor yaptım güzelim vücudumu göstericeğim herkese.
-Gelirim oraya kırarım bacaklarını.
-Peki madem çıplak girerim bende görüşürüz.
-?!

Öldürülmesi gerekilen erkek tipidir.
sevgilisine bikini yakışmadığını düşünen erkektir.
aynı zamanda bikinili kızları görmek için 3 5 arkadaşıyla bi araba ayarlayıp plaja giden erkek.
seven erkektir.

geçici süre takılacağım kız bikini giymiş giymemiş neden umurumda olsun ki?

Ha bir de bikini giymesine izin vermemek başkadır, giymesini durdurabilmek başkadır.
sevgilisinin çenesini çekmeye uzun süre dayanamayacağından eninde sonunda sike sike izin verecek erkektir *
sevgilisinin özgürlüğüne karşı tavır almış erkek modelidir efenim.
(bkz: sevgilisinin slip mayo giymesine izin vermeyen kız)*
sevgilisini kendisine saklayan erkektir.

seni kendime sakladıııım beybi.
sevgilisinin çıplak dolaşmasını isteyen erkektir.
Empati kuramayan erkektir. Elalemin gacısına, kızına bakıyor ama.
çıplaklar kampına gidilmesi durumunda anlaşılır bir taleptir. yoksa almazlar içeri.
sürekli bikini giyen hatunları hayal ederek mastürbasyon yapıp başkalarının kendi sevgilisini hayal edip böyle şeyler yapacaklarını düşündüğü için izin vermez. amına koyduğumun beyni örümceklenmiş osbircisi diyerek vanda ki halamlarla birlikte kendisine burdan selam etmek isterim.
güzel fizikli sevgilisi olan erkektir. sevdiğini kıskandığı için giydirmez. ama yanlıştır . sevgilisine ve kendisine güveniyorsa giydirmelidir.
şahsen tebrik ettiğim,bu duruma çağdaşlık diyenlere verdiğim cevaplarla ünlendiğim,beni yozlaşarak çağdaş olunamayacağı düşüncesine iten durum.
bütün erkekler bikinili kızları süzerler, incelerler, aşırı çirkin, şişman, sakat demeden her kör satıcının bir kör alıcısı vardır. "bazı erkekler var çok modernler" alakası bile yok...
brad pitt deseniz bile bunu yapar her gece angelina jolie ye çakması yetmez, sabah kumsalda ilk gördüğü rus hatunun dönüp taş vücuduna bakar. buraya kadar erkeklerin ne olduğunu inceledik.
neden sevdiğimin her bir tarafını milletin görmesine izin vereyim ki? mantıklı bir cevap verilsin bu soruya bende susayım, bozulayım, bir daha sesim çıkmasın, ölüyüm, bitiyim...

edit: eksi verenler soruma cevap da versinler de bende bileyim olay neymiş, neyi kaçırıyormuşum...
sokakta giymek istiyorsa, teklifinden ötürü oracıkta ağzını tekmelemesi gereken kişidir.
Bikini giymek için sevgilisinden izin almışsa o kıza müstehak bir erkektir.
ilişkilerdeki hiyerarşik oluşumdan memnun çiftin er bireyidir.

Daha ilerisi için

(bkz: sıçsam kızar mısın aşkoom)
mayo giymesine bir ihtimal izin verebilecek erkektir.
bikini giymeye karşı olan bir kızla birlikte olması gereken erkektir. eğer böyleyse sorun yoktur, kimse de karışamaz buna. ama sen bir kızın bikini giydiğini, dekolte giydiğini vs. bilerek onunla bir ilşkiye başlıyorsan o zaman karışamazsın arkadaşım.
tabii ki insaların fikirleri değişebilir. bu durumda da taraflar oturur konuşur ve ben seni tanıdığımda böyle düşünüyordum ama şimdi böyle düşünüyorum der dürüstçe. karşı taraf da bunları göz önüne alarak bir karar verir.
sahiplenme duygusu olan erkektir. bir de erkek milletini iyi tanıdığı içindir.
karısının bikini giymesine izin vermeyen koca veya koca adayı olarak kastediliyorsa bir anlam ifade edebilir.
sevgili olma durumunun bu tip kısıtlayıcı hakları olması ayrı bir saçmalık ve kendini kandırma şekli. erkek, sevgilinin plaj çantasını kendi mi hazırlıyor? iş oraya geldiyse ötesi nedir bu işin.
kendisi devamlı bikinili kızları süzüyor olsa gerek ki, herkesi kendi gibi zannedip rahatsızlık duyan erkektir.
çıplak gezmesini tercih ediyordur.
(bkz: Ya ne giyeceğidi)