bugün

sevgilinin nimetlerinden mahrum kalacak erkektir. sadece sevişmektir öpüşmektir bunlardan bahsetmiyorum, bunlar işin maddi ve o kadar da önemli olmaması gereken cinsel boyutları. bir de manevi boyutları var. istediğiniz her anda yanınızda olabilecek anna-baba harici bir kişinin olduğunu bilmek çok güzel bir duygudur bir kere. muhakkak bu eksikliği hissetmişsinizdir en uygunsuz anlarda. sonrasında sevgilinizin elini tuttuğunuzda onun kokusu ellerinize siner, onu koklarsınız, onu hissedersiniz. bu da çok güzeldir kanımca. çok büyük sorunlar olmadıkça hata yapan erkektir. bunu bilir bunu söylerim. ha kim sikine takar, derseniz onu ben bilemem.
Artık kızların çıldırttığı anlarda sevgilisine söyleyebilecek başka söz kalmayınca söylenen en anlamlı sözdür. Bir adım ötesi kafa, göz girişmektir. (Denenmiştir)
(#15495538) entry nick çelişkisi. bu arada haddinden fazla sinirle sarfedilebilen kelimedir sevgiliye.
otobüste kulak misafiri olduğum diyalog şöyleydi. kesinlikle gerçektir, saf romantizmdir.

+yoldayım geliyorum aşkım.
-,,,
+ evet 20 dakika sonra.
-...
+doğru söylüyorum canım.
-...
+evet neden yalan söyliyim?
-..
+aşkım uzatma!
-...
+bak aşkım s*kt*r git yoksa s*k*cem haa!!!
-...
+seni özledim aşkım.

şizofren mi bu adam diye hala düşünürüm ama telefondan kadın sesi geliyordu.
daha iyisini, güzelini bulmuştur ama vefa da lazım.. ikisini idare etsen haberli bari birini bırakmakansa(yani bir çare yoksa vefasızlık çok kötü)..
yardımcı arayan erkektir.

bu tarz erkeklere itina ile yardımcı olunur.
sevgiliyle kavga edilmiş ve senden 1 km uzakta ağır adımlarla eve gidiyorsa denmesinde bir sakınca yoktur.
kalmasını bilmeyene denmesi gereken bir söz, hakkıdır efenim.
gerekirse diyebilir. gerekirse kadın da diyebilir. ilişkidir bu, olur bunlar. garipsemek için kadın erkek ilişkisi hakkında çok az şey bilmek gerekir.
adam değildir.
Adamlıktan nasibini almamış şerefsizin önde gideni erkektir.

O dakika bundan ayrılmayan kızın da beyninden şüphe ederim.