bugün

eski türk filmi aktörleridir.
Böyle romantik şeyler yazılıyor sonra beklenti içine giriyor ülkemizin nadide kızları.
Böyle bir şey yapılsa bana oturup ağlardım herhalde..
Ben bile papatyadan taç yapamıyorken sevdiğim bey yaparsa sıkıntı çıkar. ''Ulan senin neyine sen erkeksin bu tür şeylerle alakan olamaz sen sadece papatya satın alıp bana hediye edebilirsin.'' deyip atarlanırım, affetmem.
Keşke benim olsa .
Olmuş erkektir. Daldan düşmeden toplamalıdır, yoksa yerdeki böceklere yemiş olur. Papatyalar soluncaya dek çok Sevin böylelerini.
Bir canlı için diğer canlıya kıymak.

insan ya da bitki farketmez.

Öyle romantizme sokalar.
romantik erkektir. ben sevgilim için boombox ile seranat yaptığımı biliyorum. papatyadan taç da neymiş.
çiçekden taç yapanlar değil starbucksdan kahve içirenler kazanıyor kızlar hiç kasmayın boşuna.
Öyle bir erkek varsa alnından öperim . Yemin ederim ki eşsiz erkektir .
Adalarda o taçlardan almayanı dövdükleri için alan sevgiliden daha sevilesi sevgilidir. He benim için çiçek her zaman dalında güzeldir orası ayrı.
muhtemelen peçeteden gül, kağıttan gemi, 62den tavşan yapabilen, iple bıyık alabilen erkeğin ta kendisidir.
Şu zamanda kaybedilmemesi gereken erkektir.

Çoğu kişi bilmez taç yapmayı.
Bencildir. Kendisini daha çok sevsin sevgilisi diye bir kaç canlının yaşama hakkını elinden almıştır. inş sevmez daha çok sevgilisi.

Papatyalara kıymayın efendiler!