bugün

bayanların tercih ettiği erkek tipidir. Ama nah bulursunuz.
Sevgilisine değer veren erkektir, bir de aşkım yemek yapsana diyip tam kalkarken ya da neyse sen dinlen ben yaparım diyen modelleri var, çok tatlılar.
üç beş gün, yada birkaç hafta yapıp bırakıyorsa numaradır, ömür boyu yapıyorsa ki bu binde bir bile çıkmaz, gerçekten çok seviyordur.
Ilık ve akışkandır.

Şaka lan. Ben kendi adıma sevmem, istemem. Birlikte hazırlanıyosa hazırlanır yoksa ben hazırlarım. Hele bi de yatağa getirmek falan nedir ya. Kapının eşiğinde gördüğüm gibi tekmeyi vururum.
benim bu. tabi akşam yemeğini de sevgilime kitlemek şartıyla hazırlarım kahvaltıyı o ayrı. hayat müşterek.
Duygulandirmistir.
Bizimkisi uyanmayi kesfetse kahvalti da ardindan gelir herhalde.
öğrenciyken aynı evde yaşamadığı ve -hiç zorunda olmamasına rağmen- donunu çoraplarını yıkayıp, odasını temizleyen sevgilisine bir pazar sabahı güzellik yapan erkek olabilir. yumurta tam da o'nun sevdiği kıvamda pişmesi suretiyle sucuklu yumurta, yanında çok sevdiği süzme peynir ve şekersiz açık çay, yanına biraz yeşillik ve çeri domatesi dilimlenir ve sevgili öpücükle uyandırılır. ılıklık ya da gavatlık değil; vefalılık ve kadir kıymet bilmektir. mutluluk saçan bir çift gözden mutluluk duymaktır.
Bana çok ters gelir, çok itici bence. Çok mide bulandırıcı. Bir tuhaf.
Olsa da hazırlasak. On numara bi kahvaltı hazırlar ve alnına bi öpücük kondurarak uyandırmak isterdim sevgiliyi. Ama henüz hala yok. Olanlar kıymetini bilin ve güzel bi kahvaltı hazırlayın sevgiliye.
Karısına kahvaltı hazırlamaz.
takdir edene yapacaksın yoksa sıradanlaşıyor.
Her genç kızın hayalindeki erkektir.sevdiği kadını mutlu eder.
Gelirken kahvaltılık bir şeyler alır mısıncılardan sonra aşık olacağım şımaracağım erkektir.
Tanışalım.
Pamuklara sarmalık, öpüp koklamalık, şımartmalık sevgilidir.
Bir de gözlerini açıp, beğendi mi, ne diyecek, n' apıcak şimdi diye sevimli sevimli bakmaz mı?!
Yaaa şapşiksin sen!
Tamam tamam şımarma!
birlikte güzel bir gece geçirildiyse seve seve hazırlayacak erkek modelidir. ayrıca neden olmasın ki?
Şimşek çakınca çığlık atan erkektir.
Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim erkeğidir.

Analar böyle evlatlar doğuruyor mu halâ yahu?!
Eli öpülesi ananın, aslan gibi oğludur.
Heyyyyt beee!
Sevgili değil misafir sayılmazmı bizde misafir değerlidnr.