bugün

kızı erkeği yoktur, yavşağın tekidir.
tam bir yavşaktır.

Evlenmeden onceki bendim. Simdi adam oldum.
bol bol olsun bazıları yedekte olsun diye düşünen afedersiniz orrrrosspu çocuğudur. böyle erkekler/kızlar sevgililiğin adını kirletiyor. sevgili olmak, aşık olmak bu kadar ucuz olmamalı.
genelde dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan da olur.
Yedekleme ihtiyacı duyar ama bi yanlışta elindkilerinin hepsinden olabileceğinden haberi yoktur.genelde bunlara gönül orospusu denir.
tiksindiren insandir. Kiz/erkek fark etmez cevremde bunlardan cok var. Kizlar yapmaz genelde erkekler yapar falan denmesin, iki taraf da cok guzel yapiyor. Boyle insanlara hep kendileri gibi insanlarin denk gelmesi dilegiyle. Sakin kalamadim efendim~
Karakterini eyleme döken insandır.

(bkz: yavşak)
Günümüzde insanların aşırı rahat tavırları sonucu bu durum normal bile karşılanmaktadır.
Ne var ya yani konuşuyorsa, öyle davranıyorsa gibi bir düşünce tarzı da vardır. Belki de sadece sevgili olmak için sevgili olunduğu için böyledir. Belki farklı bir neden. Sonuç olarak doğru bir şey değil tabi.
tek kelimeyle karaktersiz.
Tek kelimeyle ah amk aklıma gelmedi şimdi o kelime, heyecan yaptım.
vay orospu afedersiniz.
Belki de açıklaması zor nedenleri olan insandır. Sevgilisini sevmiyor ve bunu sevgilisine söylediğinde kızın kendine kötü birşeyler yapacağından korkan adam da olabilir. Muhtemelen kızı kendinden soğutmaya çalışıyordur.
Direk karaktersiz de denmez. Amaç ve düşünce önemli sonuçta
Net karaktersiz insan olarak tanımlanır.
Olmayan karakterin dışa vurumudur kendisi.
Kendisinde şeref ve ahlak mevcut olmayan insanımsıdır.
hele birde evliyse erkek,kadın farketmez yağsız kazığa oturtulması caizdir.
Karaktersiz ve doyumsuz insanların yapacağı iş.
(bkz: şerefsiz).
(bkz: absolutely orospu çocuğu)

Nerden mi biliyorum, ben değil bir arkadaş.
götlük peşinde koşan insandır. kızsa orospudur ismi erkek ise piç. piç olmak sorun değilken orospu olmak büyük sorundur malesef.
kendileri şahsımca şerefsiz olarak adlandırılır..
(bkz: pezevenk)
(bkz: hıyar herif)
karaktersiz.
Başlıktaki "insan" sıfatını bile hak etmeyen mahlukattır.
Gözü doysundur. Pezevenkliğin lüzumu yok.