bugün

yetersiz olan erkeklere tokat gibi bir cevapla, kızı elinden almak isteyen yiğit delikanlılar için derlenmiş yöntemler silsilesidir... Evet inanın bana sevgilisi olan bir kızı tavlamak daha zevklidir, egonuzu üstlere üstlere vurur... Şimdi kızın dikkatini çekmeniz lazım, kör aşık lafları falan yalan, her kız sevgilisinden daha üstün bir erkek görünce ona doğru koşmak ister, bakınız koşar demiyorum, koşmak ister siz sadece ayağındaki bağı çözeceksiniz ve size koşacak... Yetersiz bir erkeğe hayatının dersini vereceksiniz, emre aydın dinleyip ağlayacak belki, ya da arabesk takılacak. Ama onun mutsuzluğu sizi ilgilendirmesin, önemli olan sizin mutluluğunuz... Yıllardır özellikle sevgilisi olan kızları tavlayarak bu yaşadığım eşşiz deneyimleri size de yaşattıracağım. Size bir başucu eseri bırakıyorum yeni nesil faydalansın diye... Google da sevgilisi olan kızı elde etme diye aratan bir erkek bu başlığa girip okusun diye yazıyorum...

Öncelikle kızla iletişiminiz olmalı ama ağır olun, gerçek anlamda ağır takılın olun, 70 kiloysanız 69 o malum şeyden olmalı, kıza kendinizi anlatırken çok farklı bir insan olduğunuzdan bahsedin, kız "farklısın:)" derse anlayın ki yavrumuz bize doğru gelmek için emeklemeye başladı... Size ne zaman sevgilisinden bahsetmeye kalksa tersleyin, benimle benden başka bir erkek hakkında konuşma deyin, o mesajı alacaktır, ama eğer anlatmasına izin verirseniz o maleesef sizle kanka olur... Meriç olursunuz sadece, bu da hoş bişey değil... Tersledikten sonra Bu sınavıda başarıyla geçtiğinize göre daha da sokulabilirsiniz, kız ona ne gözle baktığınızı anladı artık. Sizi sevgili adayı gibi görüyor, yani artık arkadaş olarak bakamaz size... Bu saatten sonra zaman zaman ilgi gösterip bazen ilgiyi çekerseniz ortalama 1 ay içinde kendinize aşık etmiş olursunuz... Tebrikler artık kız sizin... Diğer ezik erkeği yeteneklerinizle kenara attınız, onu mahvettiniz, çünkü doğada güçlü olan kazanır... Eğer bir başka erkeğin de böyle kızınızı elinizden almaması için ona yetmek zorundasınız, ilk başta çizdiğiniz güçlü ve ağır imajı kaybederseniz kız başkasına gider çünkü bu onların dnalarında var. O yüzden ona her anlamda yetin, seks, muhabbet, para vs...
işe yararlığı test edilmiş ve onaylanmış yöntemlerdir.
kalede kaleci var diye gol atmaktan vaz mı geçeceğiz mantığı gibi düşünülebilir.
yanlıştır efendim.
Kanka olun gençler. Sevgilisinin her fırsatta bir eksiğinden bahsedin. Mutlaka ayrılır. Sevgilisinden ayrılınca teselliyi sizde arar. Sonu her türlü sevişme.

Defalarca test edildi onaylandı.

Yaptığın ayıp değil mi orospu çocuğu diyenler çıkabilir. Yo değil. Sağlam bina yıkılmaz.
orospu çocuğu musun arkadaşım diye soru sorardım ama formata aykırı olabilir.
Kızlar ay gibidir. Bayrağı ilk saplayan sahibi olur.
1. sabır
2. düzgün bir hitap
3. sevgilisi ile kavga ettiğinde iyi bir teselli edici olmak
4. kız ağlarken baba şefkati ile sarılırken sıcaklığını hissettirebilme
5. ağır orospu çocuğu olmak

ulan o kadar yalnız karı var gidin onlara takılın, yok ben orospu çocuğuyum diyorsanız, bu saydığım yöntemler hep işe yaradı.

yoksa bende mi lan...
hayatta okumam onu.
açıkçası şerefsizlikten öteye gidemeyecek yöntemlerdir. sevgilisi olan kızı elde etmek ne lan israf herif ?
Bütün iş kız da bitiyor yöntemler ona gore ise yarar.