bugün

kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız?
iltifatlar asla işe yaramaz demek istemem, istisnalar var.
ama kalıcı bir teknik değildir. Kızlar toplumda 8 ayrı tipe bürünürler, bunları yorumlayıp alfa erkekleri gibi davranmak ise bize düşer.
verdim eksiyi. ırz düşmanı pezevenk seni.
Beyin yoksunu insanın el kitabıdır.. elmayı dalından koparıp yemek güzeldir ve kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız gibi medeniyetsizce, sadece bir geri zekalının sahip olabileceği fikirdeki insanlar için uygun bir rehber olabilir. umarım gün gelir hepsi kaledeki kaleci olur da sezonda 20 tane gol yerler. O zaman belki bir beyin sahibi olmaya karar verirler.
bu rehber sayesinde o kızı sevdiğinizi değil sadece o kızı takıntı haline getirdiğinizi anlarsınız.

sevgi bu değildir.
sevdiğiniz insan başkasıyla mutluysa ve siz de bunu kabullenebilmişseniz asıl sevgi budur.
onun mutluluğundan mutluluk çıkarmaktır.

onu bir başkasından ayırıp kendinize yamamak sevgi olamaz.
Annenizi e-5'e cikarip korna calan arabalardan birine el kaldirin. Duranlarin biriyle pazarliga girisin ve uygun bi ucret karsiliginda annenizi o arabaya bindirin.

E boyle yapinca nolucak derseniz, anasinin pezevenkligini yapan bi orospu cocugu olmus olacaksiniz. Bu da sevgilisi olan bi kizi ayartmak icin yeterli ahlaki zemini size hazirlar.
bir çırpıda yazılabilir.. ama asla böyle bir şey hakkında bilgi vermem.. sevenlerin arasına girmek.. bir daha düşün..
bir namussuzun cebinde taşıyabileceği rehberdir.

annenin de sevgilisi baban oluyor, hazır perdeyi yırtmışken annenden başla diyerek yanına ensest rehberi de yazmasını tavsiye ettiğim deyyusların muhtemel rehberidir.

hadi uğurlar olsun.
-usulca sokulup merhaba dedim...*
şöyle birşey olabilir:
hemen başlayalım,
şimdi bilgisayarın başından kalk ve doğruca lavaboya git, soğuk suyu aç ve yüzüne çarp.
umarım kendine gelmişsindir bir daha da böyle saçmalama.
yapmayın. çünkü yaptığınız şey namussuzluktan başka bir şey değil. biraz gururunuz varsa zaten yapmazsınız.
işe yarayan bir rehberdir. An itibari ile sevgilisi olan bir kızı elde ettim. Teşekkürler uludağ sözlük.
(bkz: elde ettigimi sandigim kizla bulusma yerine gidince sevgilisinin gelmesi ve uc disimi kaybetmem)
Yetmez ama olsun.
daha kısası var, fake kız profili açıp kızın sevgilisini kandırın. buluşma ayarlayın ve daha sonra gizli başka bir hesaptan veya mektup yoluyla kıza sevgilisinin kendisini aldattığını hatta aldattığı kişi ile nerede saat kaçta görüşeceğini yazın. daha sonra uzakta görünmeyeceğiniz bir yere oturun ve izleyin.
Ayni zaman da nasil karaktersiz olunur rehberidir.
karaktersiz insanın yapacağı eylemdir aşk sevdiğin insanın mutlu olmasını sağlamaktır kişi mutluysa başka birini bulmak gerek sana yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapmak...
Çok faydalı olan rehberdir ne yalan söyleyeyim çok ekmeğini yedim.
(bkz: kalede kaleci var diye gol atmayalım mı).
(bkz: Meriçlik nedir)
veled-i zinalık yapmayın. başka kız mı kalmadı dünya da. bu bildiğin, veled-i zina olma rehberi olmuş.
görsel
(bkz: edep yahu)
sevgilisine başka kız ayarlayın.
sonra teselli edin. evet
görsel
Her teselliye de hemen kucak açıcak bu kızlar dimi! Ne zekisiniz siz ya öyle, ama hiç göremiyoruz maalesef.
(bkz: nasıl şerefsiz oldum)
(bkz: nasıl p*ç oldum)