bugün

insanın sevgilisinden ayrıldığında aklına ilk gelen sözdür.Ve tüm ayrılık süresi boyunca akılda kaLır.ne berbat bi durum.

"Ben senden ayrılmam ama sen beni yine unutucaksın."

ve bir iki ay sonra

" seni sevmiyorum "dur.
iğranççç ötessiii ..
seni geçmişte anmak istemiyorum.
ayrıldıktan sonra tesadüfen görüştüğümüz bir esnada: ''beni terk ettiğin günden bu yana, geçen dört yıl sekiz ay içerisinde, sanmıyorum ki beddua etmediğim gün olsun, allah belanı versin bilent''
seni tahmin edemeyeceğin kadar güzel buluyorum...
senin gerçek olduğuna hala inanamıyorum demişti bi keresinde.*
(bkz: neyim ki ben)
(bkz: düş yakamdan)
ölürken seni görmezse gözlerim, kör olmaya razıyım.
pamuk kadar beyazsın.
sen yanımdayken hiç bir yeri beğenmiyorum. yoksa şu çöpün kenarında da yatarım ben.

(bkz: yalan)
sana aşığım diyemem.
sevgiliden beklenmeyen bir şekilde beklenmeyen bir anda çıkan sözlerdir. aslında farkında olmasak bile aşk hali nirvanaya ulaşmıştır. şöyleki;

21 aralık 2002. soğan ve sarımsak kokusundan nefret eden hatunumun yanına unutkanlıktan ibaret bol soğanlı ekmek arası köfte yiyip gitmiştim. otobüste omzumdan başını kaldırıp şu cümleler ağzından dökülüverdi.

hatun kişi- aşkım soğan yemişsin.
chalimero- hiii* aşkım unuttum vallahi özür dilerim.
hatun kişi- lütfen özür dileme. senin ağzından çıkan soğan kokusu bile bana güzel geliyor.* * * *
sen çok özelsin.
-kimsin sen??
bitti...

gitmesen olmaz mı bitmesek olmaz mı ? diye cevap verilebicek söz ama çok büyük yara açan söz...
şimdi çok uzakta kimbilir neredesin, geri dön ya da dönme ben sendeyim.(şiir olduğunu biliyoruz ama güzeldi.)
-Huzur ver.
aklınıza geldiğinde yüzünüzde sıcacık bir tebessüm oluşturabilecek sözlerdir.

''sana çok feci aşık oldum ben ya.''
sevişirken kulağınıza fısıldadığı, " seni seviyorum " cümlesi.
"Ne dediğini boşver elalemin , ben bilirim şeklini helalimin."
beklerim ben seni. bi anlık kokun için bile olsa. gözlerin değsin gözlerime. ellerin dokunsun tenime. beklerim ben bi ömür beklemeler getirecekse seni bana. beklemekten bıkarsamda gitmem korkma. olsa olsa koşarım sana. ben bekledim sen bekleme diye *
her zaman size mutluluk ve huzur vermeyecek sözledir. örneğin bir kız arkadaşım yetiştirilmesinden dolayı rahat bir kızdı. her daim bu rahatlığı nedense bana dokunuyordu. ve bir çok kavgamızda söylediğim gibi oturmasına, kalkmasına, konuşmasına biraz daha özen göstermesini söylüyordum. ve olmadı ayrılma kararı aldık. ve ayrıldığımda söylediği söz benim kendime gelemeyeceğim bir ruh halime girmeme sebep olmuştur.
- bu ne ya böyle devamlı. yok şöyle otur, yok böyle otur, yok şuna sarılma * * * bu ne yahu kerhaneden karımı kaldırıyosun sen!. tabi son görüşmemeiz oldu. o söylediği sözü o dakika için hazmetmem bir kaç saatimi almıştı.
bi insan hiç mi kıskanmaz.
uyuma sıkılıyorum.
b: ben
s: sevgili

b: seni seviyorum.
s: tanımadığın birisini nasıl sevebilirsin ki.
b: tanıdığım kadarıyla seviyorum o zaman.
s: tamam. o olur bak.

---

(uzun bir konuşmanın ardı, cicim ayları)
s: beni sevmek sana ne hissettiriyor?
b: soğuk bir banyoda aldığın sıcak duş esnasında dışarda yağan yağmuru düşler gibi, içini ürpertir ama sıcaksındır hani. öyle.

(bkz: gider bu)
sen benim için güneşte gölge, karanlıkta ışık, duşta sıcak su, bilgisayarda internet, sınavda kopya, iş başvurusunda torpil,pes'te de tam çatala attığım golsün..daha ne olsun..* *