bugün

teşekkürler. bu kelimenin bana bu kadar ağır geleceğine inanmazdım. varlığın için teşekkür ederim dediğin adama yokluğu için ettiğin teşekkürü düşünüyorum sessizliği dinleyerek. senin bitsin dediğin sevgi 6 harflik kelimeyle bitecek kadar kısa ,bir hapazada söylenecek kadar basitmi? fikirler,düşünceler icad edilen hiç bir teknolojiyle gerçek ifadelerine erişemezler. benden istediklerini senden istediklerimi konuşacak olan şey gözlerimiz olacak. eğer onlarda bittiğini yinelerse işte ozaman alnından öper helallik alır teşekkür ederim. ben seni severken ibadet ettim. aksinin mümkünlüğünden allaha sığınırım. iyi geceler.
bazen 3 yıllık sevgilinin söylediği acı verici sözlerdir.
bitti anlıyor musun bitti.
onu kimseyle karşılaştırma ona ikinci olduğunu hissettirme onda heyacanı yakalamaya çalış.
-geçmişine çok üzülüyorum, hep yanında olmak istiyorum. artık korkma ben varım.
1 sene sonra
-geçmişine katlanamıyorum. artık istemiyorum.
siktir git şerefsiz de diyemedim ki içimde kaldı. defol git çikolata çocuğu.
-bana güven.

*bunu hiç unutmuyorum, nefretim katlanıyor sayesinde.
neyse bb.
hamileyim
yazıldıysa affola.
güzel bir gece geçirilmiştir. aramızda aşkım, sevgilim gibi sözler çok az dönmektedir. sabaha karşı ikimizde uyur uyanık,yatakta;
canan,
efendim.
bana sımsıkı sarılıp aşkım der misin?
- keşke sadece ben olsaydım hayatinda.
bir fransızca sınavından önce söylenen tümce.

-sen beni öpersen belkide ben fransız olurum.
sen gittin gideli bebek tuvalet süremi yarıya düşürdüm kahvemi yarım bardak içtim şeklinde bülent üstün çakması sözleri.*
yarin hafızalara kazınan sözleridir. saçları dökülmekte olan sevgilime söylediğim lafın ardından onu verdiği cevabı unutamadım. yanımızdan geçen uzun saçlı ve topuzlu çocuğu göstererek sen de saçını uzatsana dedim. onun verdiği cevap:

saçım mı var ki uzun olsun tepede topuzum olsun *
senin allah belanı versin be.
-bitti.
gerçekten anlamıyorum seni .daha düne kadar her şey çok güzeldi. seni seviyorum diye mi değiştin bilmiyorum ama; mutlu değilim.
gelirken sigara alsana.
padisahim.
'güzel gözlüm'... Bu sözü söyler sonra kaybolurdu gözlerimde..
sensizlik ne garip kelime değil mi sen var siz var biz yok demişti. ölmüştüm sonra ben.
Hayatimda basima gelen en kotu seysin.
lise yillaridir ve gunlerce tek bir mektup icin huzun ruzgarlari gonlumun degirmenini dovup durmus, bilegi tasi gibi gecerken her nefes bir omur misali bitirilmistir sonunda. olmayan sevgiliye verilmek uzere saatlerce gunes dogar belki diye beklenip okuluna gidillir.
+5 saniyen var mi sadece bir nefeslik omrunden?
-hayir.
'sen benim duygularımla oynadın'

hani oynasam unuturdumda, oynamadığımdan unutamadım.
n:nightshades s:sevgili

bitmek bilmeyen bi kavganin sonlari ve

s: ....hicbir sey anladigin yok senin, iki ay oldu ama hala .......ask nedir bilmiyorsun

n:sana katlanmaktir ask.

s'nin n'e oyle simsicak bi sarilisi vardir ki..
genellikle olumlu olmayan sözlerdir, adamı çileden çıkartır. akşam evde otuzbir töreni vardır.

"orospu çocuğusun." *
Ben seni senin beni sevdigin kadar sevemedim.