bugün

Sahiplenici olması
imanlı olması
Saygılı olması.
istenen özellikler ile gerçek hayatta ilgimizi çekenlerin ortak özelliği bulunmadığı için çok mühim olmayan özelliklerdir.
Mesela ruh hastası beyler eqlesin.
güzel
zeki
dürüst
edepli
ahlaklı.
Zeki olması
Güzel kokması
Ciddi olması.
efendi olması
asla abaza olmaması
sıkıcı olmaması.
Agresif, çocuksu ruhlu ve zeki biridir.
beni güldürsün,kendimi mükemmel hissetirsin,sürekli onu özleyebileyim.
1. Beyin
2. Beyin
3. Beyin
1. Sevgi
2. Saygı
3. Sadakat.
+30 yaş, kültür ve tutku.
1. insan olsun
2. Kız olsun
3. Yukarıdaki iki özellik bulunsun..
1. derdimi de mutluluğumu da çekinmeden paylaşabilmek kısaca karşılıklı düzgün bir iletişim diyebiliriz.
2. zeka
3. olgunluk
Kompile kendisi.
1.Olmaması
2.Olmaması
3.Olmaması
-Anlatılanı anlama kapasitesi
-Düzgün bir iletişim
-Olgunluk.
iyimser ve Sevecen olacak
He birde bıyıksız.
gaflet, delalet, hıyanet...
iki ayak, iki el, iki de göz.
Yenilesidir, anlayışlıdır ve yanakları yumuşaktır. Boşuna evleneceğim diye tutturmadım, dört gün dört gece düğün yapacağım. şaka şaka bir akşam yapacağım sadece. Şöyle işten izin alında diğer arkadaşlara pürüz çıkarmadan halledebileceğimiz bir tatil zamanı gelsin, en iyi fırsatta pasaportunu bilmem nesini halledip evleneceğim. Çünkü hepimizin çalıştığı aralıklar var, ben gece giderim sabaha karşı dönerim işten. Yahut yerime birini buluruz yaparız bir şeyler. Lakin ecnebi milletlerinde kışın ne zaman kar yağar bilmiyorum. Ben zaten Aydında doğup büyümüş insanım, paşa yaylasına çıkmadıkça yahut kar yağan başka illere gitmedikçe normal şartlarda buraya kar on senede bir yağıyor. Buradaki karı bilemezsem ecnebi milletindeki karı nereden bileyim. Gideceğim, yüzüğü parmağına takacağım geri döneceğim vatanıma. Konaklama beleş. 30 Sene yaşamışım, hayatımda hiç karı yağarken canlı canlı görmedim. Hep yağdıktan sonra gördüm.