bugün

Yenilesidir, anlayışlıdır ve yanakları yumuşaktır. Boşuna evleneceğim diye tutturmadım, dört gün dört gece düğün yapacağım. şaka şaka bir akşam yapacağım sadece. Şöyle işten izin alında diğer arkadaşlara pürüz çıkarmadan halledebileceğimiz bir tatil zamanı gelsin, en iyi fırsatta pasaportunu bilmem nesini halledip evleneceğim. Çünkü hepimizin çalıştığı aralıklar var, ben gece giderim sabaha karşı dönerim işten. Yahut yerime birini buluruz yaparız bir şeyler. Lakin ecnebi milletlerinde kışın ne zaman kar yağar bilmiyorum. Ben zaten Aydında doğup büyümüş insanım, paşa yaylasına çıkmadıkça yahut kar yağan başka illere gitmedikçe normal şartlarda buraya kar on senede bir yağıyor. Buradaki karı bilemezsem ecnebi milletindeki karı nereden bileyim. Gideceğim, yüzüğü parmağına takacağım geri döneceğim vatanıma. Konaklama beleş. 30 Sene yaşamışım, hayatımda hiç karı yağarken canlı canlı görmedim. Hep yağdıktan sonra gördüm.
iki ayak, iki el, iki de göz.
gaflet, delalet, hıyanet...
iyimser ve Sevecen olacak
He birde bıyıksız.
-Anlatılanı anlama kapasitesi
-Düzgün bir iletişim
-Olgunluk.
1.Olmaması
2.Olmaması
3.Olmaması
Kompile kendisi.
1. derdimi de mutluluğumu da çekinmeden paylaşabilmek kısaca karşılıklı düzgün bir iletişim diyebiliriz.
2. zeka
3. olgunluk
1. insan olsun
2. Kız olsun
3. Yukarıdaki iki özellik bulunsun..
+30 yaş, kültür ve tutku.
1. Sevgi
2. Saygı
3. Sadakat.
1. Beyin
2. Beyin
3. Beyin
beni güldürsün,kendimi mükemmel hissetirsin,sürekli onu özleyebileyim.
Agresif, çocuksu ruhlu ve zeki biridir.
efendi olması
asla abaza olmaması
sıkıcı olmaması.
Zeki olması
Güzel kokması
Ciddi olması.
güzel
zeki
dürüst
edepli
ahlaklı.
istenen özellikler ile gerçek hayatta ilgimizi çekenlerin ortak özelliği bulunmadığı için çok mühim olmayan özelliklerdir.
Mesela ruh hastası beyler eqlesin.
Sahiplenici olması
imanlı olması
Saygılı olması.
defalarca yazdım ama bir kez daha;

-ayaklarının ve çoraplarının güzel olması
-gülüşünün samimi ve güzel olması
-aşırı kilolu olmaması
Dürüst olsun
Paraya tapmasın
Temiz olsun.
Sohbetinin sınırsız olması.
Paraya tapmaması.

iki de kafi.
kız olsun,
memesi olsun,
kılsız olsun.
sadık olması,
imanlı olması,
vicdanıyla hareket etmesi.
o yazdığınız özelliklerin hiç biri bende yok allah hepinizin belasını versin.