bugün

sormak merak etmek anlamsizdir.

sordun diyelim kimse gotum kara yogurdum eksi demeyecegi icin.

o yuzden onumuzdeki maclara bakalim.

ben kumralim popom kumral arkadaslar.
acikcasi kimse gecmisimi sorsun istemem sorana da evet bir kadinla birlikteydim yatakta cok iyiydi basimi donduruyordu demem.
Önemlidir. Önemli değil diyenler geçmişi foseptik cukuruna dönmüş olanlardır.
Yaptığı hatalar varsa onların hata olduğunu kabul edip etmemesi önemlidir tabi.
kısknaç insansan merak etmeyeceksin arkadaş. sen onu sevgili olarak kalbine koymuşsun senden öncesiniönemsemeyeceksin. şahsen ben bugune kadar oyle yaptım. hiçbir zaman sormadım sorgulamadım. he araştırdım mı tabiki araştırdım ama ona sormadım. sevgilim sormadı mı sordu. hem bildiğin kadarın hemde bilmediğin kadarım dedim herseferinde.

önünüze bakın geçmişle yaşanmaz.
içinde benim yer almadığım geçmiş neden umurumda olsun ki ? ben onunla geleceğimi inşaa etmek için birlikteyim, geçmişe takılıp geleceğimi rezil etmeye niyetim yok...zerre umurumda olmaz...
Geçmişini s.kim bize birşey olmasın.
Anlatmazsa sıkıntı anlatırsa da sıkıntı.

Lütfen dünyada, hayatında hiç aşık olmamış, aşk acısı çekmemiş sevgilisi olmamış, onu dolaba kapatma isteğimi kabul edicek bir insan olsun.
Hadi ama dolap çokta fena bı fikir değil yemeğinizi falan veririm ben size arada.
geçmişini sikeyim desem yeridir.
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
Yani özet olarak o amı ilk sen sikecektin. Sikemedin diye ağlıyorsun. Cidden ne büyük derdin varmış kardeş, domestos iç de öl. Yazık sana.
Herkes Güzin abla kesilmiş, az önce buraya meme atıyorlardı.

Neyse, pişman olacağın şeyler yapmamaya bak. 27 yaşına kadar bir tane kız arkadaşın olmuş, 27 yaşından sonra kimseyi bulamam diye düşünmemeye bakarak düzgün bir karar ver. Altyapısı iyi olmayan bir evlilik yapmamaya dikkat et. Saygılar.
Geçmişi silemiyorsan ve ona her baktığında yaşadığı cinsel olayları aklına geliyorsa bence olmaz kardeş. Iyisi mi sen başka rotalara yelken aç. Bunun çoluk çocuğa karışması var. ileri de sorun çıkabilir diye düşünüyorum. Bu olayları kendisi mi söyledi acaba eğer öyleyse ortalık karışmış usta.
kardeşim sen yanlış yere yazmışsın. bu duygusuz troll maymunlardan tavsiye almak yapacagın son iş. sorununu ailenle tanıdıklarla konusarak çözebilirsin.
ona eski sevgililerini sormak gibi bir hata yapmayın. ortak arkadaşlarınızdan ögrenmek daha güvenlidir.varsa sevgilinizin şuan samimi olmadığı ama eskiden yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen bi kız en sağlam bilgiler ondan gelicektir.
Geçmişini s*kiyim bize birşey olmasın.
Geçmişi geçmişte bırakmış olması gerekir kurcalamamak için.
Yoktur.
Kadınların erkeklere göre daha rahat olduğu konu sanırım.
önemlidir bakmayın siz aksini söyleyenlere işe girerken bile geçmişin sorgulanıyor geçmiş geleceğin aynasıdır.
çok ilgilendirilmeyen durumdur. sevgiliysen geleceğine bak geçmişinden sanane.
Benim için çok önemlidir. Geçmişinde karanlık ve namussuz işlere girişmiş ve yaşamış oluşu benim için bitiş sebebi. Evlensem dahi boşanırım.
benim için çok önemlidir. geçmişinde karanlık ve namussuz işlere girişmiş ve yaşamış oluşu benim için bitiş sebebi. evlensem dahi boşanırım.
Eskiden olsa kaldıramazdım, kıskançlıktan öldür giderdim.

Şimdilerde öyle değil. Anlat diyorum. Sırf kendinin çektiği acıyı gözlerinde görmek için.
ben bir hata yaptım kurcalamadım. dibine kadar kurcalamak lazım kurcalamayın diyenler orospular ve meriçlerdir. kızla sevgili olalı 1 ay falan olmuş. bu kız, kız arkadaşlarımın evine gidicem kız kıza takılıcaz diye izin almıştı. ilişkide yeni olunca kim o neresi diye sorup çok üstüne gitmedim.

2 gün sonra kafede oturuyoruz yanyana, telefonu titredi aldı baktı whatsapptan bi heriften gelmiş foto işareti var girip açmadan kapadı telefonu. hemen gülümseyerek benle ilgilenmeye başladı. tabi işkillendim.

niye bakmadın falan dedim önemli bişey değil sonra bakarım dedi. peki dedim ama herifin adını tipini falanda görmüştüm. eve gidince üşenmedim aradım bu herifi. buldumda. hemen mesaj attım tanıştık bi şekilde buluştuk. bu herifi ikna ettim kıza attığı fotoyu attı bana.

fotoğrafta 6 tane erkek var kız şortla yanlarında samimi şekilde alkol alırken duruyor. meğer bizim kız kızlarla takılıcaz diye göt loblarının gözüktüğü şortla erkeklerin evine gitmiş bide alkol almışlar. sonra ne olmuş belli değil. o kafa kıyağıyla herif foto çekmiş bu fotoyuda kıza atıyor bak gizli çektim demek için.

dinlemedim bile kızı bitirdim orada. sildim neyi var neyi yok. saatlerce ulaşamayınca yanıma geldi umursamadım ağlayarak gitti.
Benim için çok önemlidir benim kendi düşüncem herkeste farklılıklar gösterir. Başkasıyla cinsel deneyimi olmuş birini nefsine hakim olamamış kendini eşine saklayamayan en ozel ve anlamli olguyu baskasina harcayan birini ben istemem hayatımda.