bugün

er kişinin gavatlik derecesi hakkında bilgi veren durumdur. bi utanmadan beğenir o fotoyu. kestir amk o önündekini erkeğim diye gezme.
bugün koyduğum fotoğrafa açılan başlık.
ben fotoğrafı koydum ve instagram'da da paylaştım bunu.
sevgilim çok rahat biri. hemen like'ladı.
sağ olsun demokrasi böyle bir şey. xxxxx large bi sevgilim var
er kişiden habersiz yaptıysa kanser sebebidir.

şöyle iki dakika hayal ettim de bogarim.

edit: haberli yapamaz ondan yani.
gayet normaldir.
olm bi bikiniyle niye gavat olasınız?
Hmm görüyorumda yeni gavatlar gelmiş. Bu kadar geniş olunurmu lan! Sevmiyorum de madem amk bikinili fotoğrafı kamuya açmakta nedir.
en modern insanları bile şekilden şekle sokabilecek gergnliktir.

türkiyede sapıklıkta sınır tanımayan bi güruh var, ismi lazım degil sitelerde metrobüste yanında oturan etekli kadının fotografını çekip de paylaşan ve "uu taş gibi" gibi embesil yorumların yapıldıgı bi ülkede yaşıyoruz. rahatlık dedigimiz olay bana gore tamamen kişisel bi konu, çünkü istedigi kadar eğitimli, sex hayatı düzgün olsun, insandaki sapıklık ve hastalık halinin bi sınırı ve anlatılabilirligi yok. çok yakın arkadaşınız sevgilinizi 31 malzemesi olarak kullanıyo da olabilir, mümkün değil demeyin, neler görüyoruz.
amcasının oğlunu siken insanların oldugu bi ülkede bu tip şeylerin paylaşımında dikkat edilmesi gerektigi kanaatindeyim, benim gerikafalı bi yobaz gibi düşünmeme sebep olan bi dünya tespit ve deneyim sıralayabilirim çünkü.
tokatlamaya sebebiyettir.
Kafanın üst kısımlarında kaşıntıya sebep olan Hadise.
sevgili kısa boylu, kiloluysa facebook'taki erkekleri ilgilendirmeyen durum. yine de erkeğin godo'luk seviyesindeki artış göz ardı edilmemeli. önemli yani.
tüm listesini de etiketlemişse serverlara sabotaj yaptırır.
Acikcasi ben erkek olsam, boyle biseye izin vermem. Hatta erkek arkadasimin mayoyla koymasina bile izin vermem, hatta ve hatta o facebook hesabi dondurulucak!
(bkz: yavaş koysun)
vajina kısmına sizi etiketlemişse çükünüze su serper.
aslında ben hot or not kullaniyosam onunda koymaya hakki olmali ama burasi turkiye aga.insan böyle bi şeyi gururuna yediremez çünkü er kişi boyle bir fotografin abazan erkeğe edecegi etkiyi bilir.etkinin tepkisini de bilir.gavatliktir.ayrıca gereksizdir bu fotoğraf konulma sebebi hatun kişiye sorulmalidir.
sevgili sikli ve taşşaklıysa garip olan durum.

(bkz: sabri bey ne yapıyorsunuz)
Soyle bir sohbete neden olabilecek eylem.

"Bikinisiz olan fotograflarin yok muydu ya senin, ..., gecen cektiklerinden canim, ..., hihi evet onlar, ..., ne demek bu olsun istedim.."

Kizlar siz bilirsiniz ama kan cikar ben soylim de.
Beyine kan gitmemesi gibi bir durum , çıplak koysaydin bari.