bugün

başka bi babayiğidin aynı ortama sıçarak kokuyu bastırma suretiyle 'senin kız artık benim!' demesine sebep olabilecek davranıştır.
sevgilinin köpeği olmuşunuz demektir. dikkat derim.
edit:
(bkz: eski sevgilinin evinin etrafına işemek)
insanlığınızı terk ettiğinize işarettir. Bu şekilde bir hareket tarzıyla bir süre o kız sizin sevgiliniz olmayacaktır büyük ihtimalle.
soğuk havada yapılmaması gerekendir.
köpek gibi sevmek deyiminin abartılmış halidir. köpeklerin bölgelerine kokularıyla iz bırakması gibi bu köpek akıllı vatandaş ta bu benim imajı vermek istemektedir...
(bkz: eceli gelen köpek cami duvarına işermiş)
evrimini tamamlamamış insanların hayvani iç güdüleriyle bölgelerini belirlemek istemesidir.bunlar toplumda kro vb. sfatlarla hitap edilirler.turkiye bu tip yaratıklar için çok güzel bir doğal ortamdır.
hayvanlıkla insanlık arasında kalmış bünye eğilimidir. *
perşembe geceleri yatsı namazından sonra yapılıyorsa ve üç perşembe üst üste tekrarlıyorsa, büyü yapma amaçlı bir eylem olduğu rivayet edilir. Bu rivayet bizzat şahsımı kahkaha krizine sokmaktadır.
yıllarca mükemmel parfümler kullandım da ne oldu.al biraz da bunu kokla demektir.camının dibine yapmak daha da afillidir.
kalp şeklinde işeyip kibritle yaklaşılırsa ilginç bir sinerjiye neden olabilecek eylemdir.
o evde bulunan kız ya da erkeğin sahibinin olduğunu belirtme yöntemidir.
(bkz: hayvansın kamil)
bir çeşit büyü şekli olabilir. hayat boyu işediğim yerde olsun anlamına gelebilir.