bugün

Bir sevgilim vardı yaklaşık 3 yıllık bir birlikteligimiz oldu tabi ben biktirdim bu pici kiskancliklarimla kaprislerimle zaten eski manitasinada takigim o ismi duymam bile kiyamet sebebi neyse bu terketti beni 1 sene fln ben takildim free fena 3 5 adamla yiyistim hepsi iyiydi bundan amk ilk baslarda bunu unutmak icin yaptigimi dusunuyodum aradan bi yil gecti cikti geldi bu yok evlilik mevlilik biseyler dedi. 1 sene sonra gelince asik oldugun adam insan sok oluyor tabi bi konusayim edeyim dedim baktim nasil sogumusum bi telefonunu karistiriyim dedim kizla resimlerini gordum guldum bitmis hersey anladim cok sukur allahim iyiki bitmis dedim ya 3 yil cop ama onumuze bakiyoruz mutluyuz.
insanı değişik bir psikolojiye sokan durum. eski sevgili siz olup yeni sevgilisiyle fotoğrafını görmek daha çok acı verir.
insanı derinden yaralayan, üzülmesine sebebiyet veren, hoş olmayan bir olay.
O anda fişi çekmek gerekir. Zaten siz çekmezseniz daha da berbat bir hal alır durum.

(bkz: ignorance is bliss)
Aniden resimler çöpe atılır. Attırmazsada ayar çekilir. Gerekirse yol verilir.
Fotograflari görülen kişinin uzun süre basini agritacak olaydiy gören kişinin de şahsen sinir krizleri geçirmesine sebep olur.
ilk düşünce bu benden daha mı iyi görünüyor olur.
sevgili eskiyse sorun olmaz iste.