bugün

hatları ve kıvrımları ince ve zarifse eger opulmeye deger olan sevgili uzvudur..
asaletin timsalidir. sırtla birlikte kadın bedeninde keşfedilmesi gereken bölgelerdendir. ait olmanın, tutkunun, direncin, zarafetin ve dişiliğin bütün simgelerini omuz çukurlarının da yardımıyla sergiler. ne bedene ne başa ait olmadığı için de kadın bedeninin en özgür bölgesidir..

(bkz: kadınların haz noktaları)
morarandır.
nefesinizin en serinini üzerinde hissetmeye layıktır. ayrıca kadın vücudunun en erojen bölgelerinden biri olduğu için, işin içine biraz şehvet katmak isteyenlerin ilk hedeflerinden biri olmalıdır.
bakmaya doyulamayan, uzaktayken hayal edilendir. öpülesi, koklanası, yalanası.... *
sehvet kadar şevkatle de ilgili olan şeydir.
dudakların en çok yakıştığı yerdir.
en öpülesi yeridir. mümkünse koklayarak öpün içinize çekin.
koklayarak öpülesi yerdir. sonra o koku ömür boyu başa bela.. en iyisi morartmacalara devam...
sevgilinin boyu diye okunan.

az daha yazacaktım sevgilinin boyu değil işlevi önemlidir diye.
allahtan son anda fark ettim de başlığı yanlış okuduğumu hemen vazgeçtim yazmaktan.
Tüm kokusunu içine çeke çeke öpmek , ayrıldıktan sonra çektiğin kadar da burnunun sızlaması...
En sevilendi Bir zamanlar Yumulup koklamak gibisi yoktu.
aynı zamanda en güzel uyuma noktalarından biridir.
limonu ve tuzu o boyuna döküp tekila içtikten sonra yalanması gereken yer.
Belkide sevgilinin en güzel yeridir. * *
görsel
Dünyadaki cennettir. Güvenin verdiği mutluluğun verdiği hazdır. Arada dönüp dönüp öpülmelidir.
Yoktur. Sevgilim mi, boynu mu derseniz her ikisi de yoktur. Yokluktayım.
Olmayandır.
Neden? Sevgilim boyunsuz bi topuc diil heralde. Olmadığından yok.
öpülürken kesilebilecek boyundur.

çok ısırmışlığım vardır o boynu. boyunları..
görsel

sevgiliniz muammer güler ise boku yediğinizin göstergesidir.
öpülmeye layık en güzel yerlerdendir.
boynun diyorum,
boynunu kimse benim kadar değerlendiremez.
kokusu derince içe çekildiği sırada dudaklarla yavaşça etrafında dolanılıp yalanmaya başlanan ve sonunda ısırılarak bitirilen yer.
pamuklara sarılmalıdır.

ponçiğimin boynu geldi aklıma. beyler bayanlar dünyaya böyle tatlı bir boyun daha gelmemiştir.
Sadece dudağımızı değdirip teninin sıcaklığını dudaklarımızda hissetmemizi sağlayan en özel bölge...