bugün

sictiginizin resmidir, cunku ne derseniz deyin tatmin edemezsiniz, 40 dersiniz, guler "hadi ama dogruyu soyle" der, 60 dersiniz "cus ben o kadar miyim be der" konusmaz, bu soru cevaplanmadan birakilmali, "beni seviyor musun" sorusuna gecilmelidir zira bu daha basittir*.
- berke ben kaç kiloyum sence?
- bilmem
- tahmin etsene
- gel bakalım bi tartayım.
- ama sen avuçluyorsun..bla bla..
(bkz: sevgili ile yağlı güres yapmak)
kritik sorudur.
bi anda herşeyi mahvedebilirsiniz. bu yuzden 50 falan demeniz uygun olabilir, ha benim için cok fazla bi sayı o ayrı.*
-aşkım ben kaç kiloyum sence ya
+bilmem ki aşkım
-yaa hadi lütfen söyle bir şeyler tahmin et
+45 olabilir
-yaa aşkım hadi ciddi ol
+80 aşkım
-ya bütün moralimi bozdun, küstüm aşkım
+ama sen dedin...
-ya of tamam
+sevgilim
-ne var
+allah belanı versin.
sevgiliye baskül muamelesi yapmaktır.
sevgilinin olağandışı bir durum yaşadığının göstergesidir. ya şımarma krizi gelmiştir ya da canı kavga etmek istemiştir.
baraj daima 50'dir. 50 diyince duruma göre basamaklar en fazla 2şer 2şer inilip çıkılmalıdır..
çoğu zaman iki arada bir derede kalmaktır. ya dürüst olacaksınız ya da sevgilinizin moralini bozmayacaksınız bu ikisinden biri seçilmelidir. tavsiyem önce 45-50 arasında bir sayı söylemeniz. "ıı, cık" gibi bir cevap alırsanız "yukarı mı, aşağı mı?é diye sorun. her defasında 2.5 kilo artırarak ilerleyin. eğer bir noktadan sonra sevgilinin yüzünde anlamsız bir ifade görürseniz hiç vakit kaybetmeden 1.5 kilo aşağıya inin. daha sonra sırtınızı camiye vererek 12 adım yürüyün, orayı kazın.