bugün

(bkz: acı hayat)
Muhtemelen kendisi de bakire olmadığı halde yine de kıza kötü muamele edeceği durumdur. Kız fallikse bilemem ama sevdiği insanla bunu yaşamışsa bu erkeğin sırf ilişkiye girmek için yaptığından daha mantıklıdır. Sana gelince iyi de kıza gelince mi kötü paşa?
bekaretini senin en yakın arkadaşına vermesi daha acıdır kanımca.
Sevgililik olayinin amacini bilmeyen kimselerin basina gelen mustehak olan hadise.

evlilik bağı olmadan bir kizla erkegin yakinlasmasi mutlak haram. He bunu bildigi halde sevgili yapani gotunden sikseler haklilar. Birakin ask mesk ayaklarini.

millet sigisi belese getirmek icin yapiyor bunlari. Daha once sevgilisi olmus bir kizla cikip bakire olmasini beklemek zaten akil ve mantiga terstir.

bakire bile olsa anal oral takilmadigini kimse kanitlayamaz. Velhasilkelam siktir edin alayini. Zamanini bu tur sacmaliklarla harcayanlara aciyorum. Sonra kendilerini sozluk yazarlarinin itiraflarinda goruyorum. "5 yillik iliskim bitti uhu uhu" tarzi agliyip zirliyorlar. Giden koca 5 sene amk. Yazik. Acinasi yaratiklar. Zayif,iradesiz mahlukatlar.
Sevgili eğer kendi itiraf ediyorsa bu iyi bi şeydir. Daha kötüsü ise sevgilinin bakire olmadığını yattığı adamdan ya da çevredeki insanlardan öğrenmektir. Gerçi ikisinde de herkes duyuyor. Çünkü yattığı erkek sağda solda ballandıra ballandıra nasıl hoplattığını, kızın nasıl terlediğini hatta arka arkaya kaç posta attığını bile anlatacaktır. Çünkü erkek bundan zevk alır. Şimdi evlenmiş tabi bu kız kim aldıysa Güle güle kullansın, muamelesi iyidir şeklinde yorum yaparak da konuşmasını bitirir. Eğer böyle biriyle evlendiyseniz internete girin akşama kadar namus beyindedir, bekaret bacak arasında değildir diyen yazılar okuyup kendinizi ikna edici şeyler bulun. Bir de karınızın yattığı adamları, nasıl seviştikletini falan çok fazla düşünmeyin.
(bkz: bi kere verip pişman olmak)

(bkz: kendini avutmak)
Aslında o denli seviyosan ve o da pişmansa çok fazla siklememeye çalışılabilecek olaydır.
Bakire olmaması değildir asıl mevzu bakireliğini nasıl kaybettiğidir vehayatına nasıl devam ettiğidir. Eğer nasılsa gitti diyerek her istediğine verdiyse kevaşeden farkı yoktur. Ama şeytana uyduysa ve tekrar etmediyse al sev sarmala o kızı. Ne kadar dürüst olduğu da önemli tabi ki.
birlikteyken başkasıyla yattığını açık açık yüzünüze söylemesinden daha kötü değildir.
tecavüze uğrayan sevgilidir. illa ki senden önceki nişanlısı yahut sevgilisi güvenini suistimal edip zorla tecavüz etmiştir.. kesin..
eğer karşı taraf bakir ise kişiyi hayattayken öldüren durum.
sana verdiği değerden ileri gelir.
itiraf etmeyip bunun çözümünü de bulabilirdi ve seni çok rahat kandırabilirdi.
suçtur itiraf edilen. bir insanın en doğal eylemde bulunduğundan bahsetmesi itiraf etmek değil, olsa olsa söylemektir.
olması gayet normal bir itiraf.
adama derin bir offffffff çektiren hadise.
(bkz: off çok dertliyim sözlük)
aşık olmuşsanız eğer, çok kötü bir andır. bir kere öyle bir şüpheye düştüm, allah kimseye yaşatmasın.
Aklı uçkurunda yaşayanlara dert olması muhtemel durumdur. Namusu iki bacak arasındadır bu adamların. Öyle aptallardır.
işte evlenilecek kız budur kardeşim diyerek nikah masasına oturmaya neden arayan sakar ergenin aşkının açık sözlülüğüdür.
Cok üzucudur. Sahsen basima gelse hayata küserim. Nasil yapti kimle yapti diye gozumun onune getirmekten,dusunmekten kendimi alamam,yer bitirir beni. Allah gostermesin~ ~
muhteşem haberdir.

bakire kadın kendini cam kavanoz zanneder, halbuki kuru amdan ibarettir o çok anlam yüklediği şey.

edit: şu an onuncu köye doğru yola çıktım.
kabul edilmesi ihtimalsiz bir durumdur. tabi aksini bilen kimse için. yoksa gayet normal bulani da var.
itiraf sayilacak bir olay degildir.

Oglum manyak misiniz lan. Daha once biriyle old diye insan sevdigi kisiden vazgecer mi? Siz nerenizle seviyorsunuz?
aranan kan bulunmuştur..
Birkaç yıl önce arkadaşlar vasıtasıyla bir kızla tanıştım. işte geziyoruz tozuyoruz, beraber yemeğe gidiyoruz derken iş ciddiye bindi evlilikten konuşmaya başladık. Kendisine bana söylemek istediğin, benim şimdi bilmeye hakkım olan bir şey var mı dedim. Birisiyle 7-8 ay süren bir ilişkisinin olduğunu söyledi ben de dürüstlüğü için teşekkür ettim ve bir daha hiç görüşmedik. Ne o beni aradı ne de ben onu aslında sanırım ikimiz birbirimizi çok açık bir şekilde anlamışız. Kendisinden allah razı olsun gerçekten teşekkür ederim dürüstlüğü için. Tanım: sevgilinizin, ilerde eşiniz ve belki de çocuklarınızın annesi olup olmaması konusunda zor bir karar vermeniz gerektirecek kadar önemli itirafı.
Siz her çıktığınız kızla yatma hayalleri kurun, istediğiniz gibi gezin tozun, her şeyi paylaşın. Sonra ayrılın ve hop, sonraki sevgilinizin de bakire olmasını isteyin. Çok şey istiyorsunuz beyler çok.