bugün

çıkmaz duruma düşen insanın sorduğu üzüntü verici sorudur.
evli erkek sevgilim var 2 yıldır yasak aşk yaşıyoruz
geçen tahlil yaptırdım hamile çıktım sizce ne yapmalıyım...
Seni seven bir bireyle evlen. Siz kızların en sevdiği iş.

Kalp kırmak..
Seveni kullanmak..

Zorlanmazsın bi şansını dene bence.. evli biriyle birlikte olandan her şey beklenir.
Doğurmalısın.
Buralar hep kızlarsoruyor.com
aldıracaksan bir an önce aldır her geçen hafta fiyat artar.
Fışkırt gitsin.
aşiretini sevgilinin evine yolla. kızımızı almazsanız dalağınızı sikeriz desinler. denendi, işe yarıyor. sen de ailene beni kandırdı, evleneceğini söyledi, filan böyle şeyler söyle.
Çek vur namıssızı*.
Sevgilinin karısına danış.
Doğur topçu yapta bari milli takıma yollayalım adam akıllı top döndüren biri olsun.
Kürtaj yaptır. Ailen öğrenirse üzülürsün.
Doğurma sakın sonra ortalık horostu çocuğu kaynıyor.
görsel
Üzerine bunu iç tam olsun.
Doğurma. Ya da doğur ve bir sepet içerisinde kapısına bırak git.
seviyosan git evlen bence.
Öncelikle reşit olup olmamana göre değişen bir durumdur. Reşit değilsen kanunen bu bir suçtur ve direkt suç duyurusunda bulun. Eğer reşitsen ve bekar olduğun için nüfus planlama kanununa göre 10 haftaya kadar sadece kendi rızanla devlet hastanesinde veya özel hastanede çocuğu aldırabilirsin yasal olarak. Eğer evliysen eşinin rızasını da alarak bu durum yapılabiliyor. Diğer bir durum piyasada yasal olmadan satılan çeşitli ilaçlar kan kaybından ölüme yol açabiliyor bu yüzden doktorun önermediği hiçbir ilacı kullanmayınız.
Yasal olan 10 haftalık sürenin hesaplanması konusunda ise son regl tarihinizden itibaren sayabilirsiniz günleri.
Son önerim ise istenmeyen gebelik ve sağlıklı birliktelikler için lütfen korunun.