bugün

Gece gece akla geldlyse an itibariyle olduğu gibi saç baş yoldurur.
-onun ya da sizin hattınızın avea olması ihtimali gözardı edilmemelidir. Mesajları bazen saatlerce saklayabiliyor şerefsizler!
- diğer bir ihtimal sevgili size trip yapıyordur. Yanına gitmenizi istiyordur, sizi özlemiştir. Masum bir oyundur.
- bir diğer ihtimal boynuzlarınızı parlatmak için briyantin edinmeniz gerekmektedir.
Ne olursa olsun sevgiliden haber alamamak hele çok seviyorsanız;
-sizi için için yakacaktır.
-sizi yavaş yavaş boğacaktır.
-beyninizi usul usul kemirecektir.
- ebenizin hamını sitecektir!
(bkz: mortingen strasse)
Kötü bir durum ama sık boğaz etmeninde alemi yok.
üzen, çaresiz hissettiren bir andır. iyimser düşünüp herhalde unutkanlık şurubu içti farkında olmadan dersiniz. bazen de kötümser düşünüp "herhalde hayatı tesbih yaptı beni de sallamıyor" dersiniz. bir cümle, bir kelime, bir harf yollamak atmosfere zor olmamalı. hayatına yeni birisi de girmiş olabilir, yıldırım aşık falan, her şey olabilir. istersiniz ki bunu açık açık yazsın. kızmazsınız ki. empati kitabını hediye etmek istersiniz kendisine ama kitap da çok pahalıdır. yapamazsınız.
Sevgilim uzakta, tehdit altında. Evde olması lazım. Fakat telefonu kapalı. Endişeleniyorum haliyle korktuğum başıma geldi mi diye. Allah'ım sen koru.
Tövbe de.

Allah korusun.

Uyumuştur.
Cuma'yı yanlış kıldırtabilir. Net.
vuruşun ortasındadır.
Bir sevgilim olsaydı ve başıma gelseydi kötü bir durum olurdu.
Sevgili olmanın kanuni bir önemi olmamasından kaynaklanan, adeta size "neyi oluyon abi sen" diyen bir sistem içinde meraktan gebermenize neden olan durumdur.
yaşadığından eminseniz haber almaya filan çalışmayın, isteseydi zaten o size bir şekilde ulaşırdı. Ha oldu ki samimi davranıp aradınız diyelim, saf saf beni özlemiyor musun falan diye sormayın bari, özlemiyor çünkü.

Sizinle iletişimi kesti çünkü sizden istediği bir şey vardı ve bunu bir şekilde aldı ya da alabileceğini gördü, ihtiyacı olan şey buydu siz değil. Haliyle artık size ihtiyacı yok. Egosunu tatmin etti ve defolup gitti.

Sevdiginiz insanin hayatinizdan bir anda Bu şekilde çıkması travmatik bir olaydir ve kendinizi suçlamaya başlarsınız. Biliyorum zor ama Böyle zamanlarda Biraz mantikli düşünebilirseniz siz ne yaparsaniz yapin sonucun zaten değişmeyeceğini ve karsidakinin gercek niyetini fark edebilirsiniz. başından beri zaten size karşı söylediği, yaptigi her şey, istediği şeyi elde etmek için söylediği yalanlardan ve oyunlardan ibaretti. Bunu ortalama her insan görebilirdi ama siz aşık olduğunuz, inandığınız için göremediniz.

Artik bu kişiye ulasmaya çalışmak, o kisiyi size döndüremez, size tek dönen şey iğrenç bir mide bulantısı olacaktır sadece. O yuzden sadece Unutun, bir zamanlar var olduğunu bile unutun. akliniza dahi getirmeyin. öldürün bu insani zihninizde, daha fazlasini hak etmiyor cunku.
türkiye'de 56 yerinden bıçaklanıp cesedi parçalandıktan sonra üzerine gelinlik giydirip ormanlık alana atılmış olması şaşırtmayacak gelişmedir.
Ölmemiştir kesin.
haber vermek istemiyorsa demek ki.
sevindirir.birinden daha kurtulduğu için sevinir insan.ewed