bugün

delirmeye ramak kalmaktır.
gerçeği kabullenmek lazımgelir, artık seni sevmiyodur, yavaş yavaş sen de yeni bir yol haritası yapmaya başla artık...
son 25 saattir başımda olan hadisedir. dün akşam saat 9'dan beri haber alamıyorum sevgilimden, arıyorum mesaj atıyorum yok yok yok. çıldırmak üzereyim.
Bazen 1 hafta bile haber alamazsınız zaten ardından ayrılık gelir.
(bkz: wicker park) .... ( ! ) izle..
''seni ararım'' yalanına inanmaman gerektiğini gösteren olay.
ya sikerim deyip de bir türlü sikememeyi yanında getirir.
sevgilinin sevmediğinin kanıtıdır.
berserk moda girmeden an öncesisidir, ulaşınca sevgiliye dünyalar şehsın olur, 1 dakika önce kılıcım nerde lan modundadır halbuki.
sevgilinin işine gücüne göre değişip insanı merak içinde bırakan durum. sıklıkla sevgili bunu ağır öder.
o an en harika film senaryolarını siz yazarsınız. *
haber alınamayan ikinci gün insanı iyice umutsuzluğa sürükleyen gündür. merak ve endişe tavan yapar. eliniz telefona gider ama açamayacak durumda olduğunu düşünerek onu zor durumda bırakmak da istemezsiniz. olduğunuz yerde, gözünüz telefon ekranında huzursuz bir şekilde debelenir durursunuz.
jandarmaya haber verilmelidir.
sms ile ayrılacağının habercisidir.
haber alınamayan süre birkaç saat bile olsa insanın aklına bin türlü şey gelir, elinden bir şey gelmez. gözünüzü telefona diker ve beklersiniz sadece. bir şekilde iletişim kurulduktan sonra da haklı olarak mantıklı bir açıklama beklersiniz kızgınlığınızı dindirmek için.
bilinçli bir eylem olduğunu bilip bilmezlikten gelmek.
merak edildikçe dayanamaz ailesini ararsınız.
kapısına dayanmayı gerektirir. o kapı açılmazsa da artık yapacak fazla bir şey kalmamıştır. kalbinizin kapısını kapatın siz de.
eğer kötü birşeyi yoksa umursamaz tavırlar içindedir. *
acıklıdır.
Sevgilimden haber alamıyorum. Çünkü sevgilim yok AMK.
boktan bir durumdur. Kafayı dağıtmak için farklı şeylerle uğraşırsın. evde hasta olduğun ve çalışmadığın durumlarda daha pis koyan durumdur ayrıca . kafayı yiyeceğim sözlük...
hergun buyuyen bir meraktir buyudukce ozlemin artar bi arasam sesini duysam yeter dersin ama ne sen ararsin ne o ..
huzur bulmak ve kafa dinlemek için iyi bir fırsattır..
Ayrılmak istediği aşikar sevgili davranışı.

Güven problemi olan ilişkilerde intihar sebebidir ki saniyede onlarca komplo teorisi üretilir. ilişkiyi yıpratır. Bırak yıpratmayı *mına bile koyar. Düşünceler belli..

- Kesin aldatıyor kaşar !
- Kesin aldatıyor şerefsiz herif !

Tabi bunlar güvensiz ilişkiler için geçerli. Nitekim teknoloji çağında bile sevgilinden haber alamıyorsan topla tası tarağı yoluna bak. istenmediğin yerde durmanın anlamı yok. Hatta bir yerlerde sinirden kendini becer. Nasıl mutlu edemedim diye beynini ye. Bunlar gerçekler canlarım bırakın şeker kız candy modellerini.

- Mutsuz gebericez.
Hala sevgili denildiği için güldürür. Boynuzlanılmışlıktır.