bugün

Bitmesi gerekiyorsa gerçek mana da devam etmenin bir anlamı yok. Iki tarafa da sadece zarar vermekten başka bir katkisi olmaz.
Kırmadan incitmeden bir yolunu aradığım durumsal. Bıktım aq 3 senedir aynı kişiyleyim.
Hiç ben ayrılmadım. Hepsi beni terk etti. Bende mi bir mallık var acaba?
Çok baģlandıysanız ayrılmak baya koyar insana. Zordur. Sabır ister.
Hayatınızdan çıkan insanların bir sebebi vardır; tıpkı hayatınıza giren insanların da olduğu gibi. Sizi asıl olmanız gereken yere götürürler ve asıl olmanız gereken kişi olursunuz...
Daha sevgili bile olamadan ayrılmak kadar koymaz adama...
Çok ağladım lan ben onun arkasından. 1,5 ay falan gece gündüz her hatırladığımda, elime her telefonu aldığımda ağlamışımdır sözlük. Bir barda çalışıyordum o sıralar öğleden sonra gözler kıpkırmızı servis yapıyordum gece de mesaim bitince sızana kadar içiyordum. Çünkü bir tek kafam güzelken rahat bir nefes alıyordum. Neyse ki unuttum. Unuttum derken hala aklımda bütün yaşanılanlar hatta nickimin bile onunla ilgili bir anısı var ama artık onu hatırladığımda boğazım düğümlenmiyor ve ağlamıyorum. Sadece böyle bitmeyebilirdi deyip bir sigara yakıyorum.
acısı, yaş almakla doğru orantılı olarak artış göstermektedir.
Ben kaybettim zannediyordum meğer Allah kurtarmış ...
Gelmeyelim göz göze ağlarım dayanamam
Yüce dağ değildim duman sardı başımı
Sevdiğim beni anla ah ben de sevdiğimi
Kayık gelir uzaktan dalgalara karışmiş
Daha kavuşamadan mevlam ayrılık yazmiş
Daha kavuşamadan mevlam ayrılık yazmiş.
Kızgın kumlardan serin sulara atlamak. (bkz: zılgıt çekme sebepleri)
olabiliyor böyle şeyler denilesi.
çok takılmayın manyak olursunuz.
ayrıldınız diye özel mesajlarınızı burada paylaşmanız gerekmiyor. eminim yazdığınız sözlükte paylaşın diye göndermemiştir bu mesajları.
Milletin derdine bak bir de benimkine bak aq.

Yav ders çalışmak zorundayım seninki dert mi şimdi?
dile kolay ama yüreğime zor bir durum.
Bazıları için hobi haline gelmiş eylemdir. Cogu insan o olmadan onsuz bir hayat surmemek için korkar sahip çıkar bazısı da sümük gibi atar arkasına bile bakmadan basar gider. Zerre deger ve onem vermeden kendi hayalleri ugruna sevdigi insanı yarı yolda bırakır. Gitmek isteyen gitsin bırakın.
Bilimsel araştırmalara göre ayrıldığınız sevgilinizin sizden sonra sosyal medyada takibe aldığı kadın sayısı günden güne artış gösteriyormuş. Vay be, bilim işte.
gerçekten seviyorsanız kısa süreli ayrılıktır. yıların alışnalığı, sevgisi varsa hemen bitmez o iş.
10 senelik ilişkinin bitmesi diye bir şey var. Adama Sevgili ne diye sorarlar.
evlendikten sonra esamesi okunmayan, anlam yitiren iki kelimeden ibaret ve sizi o neydi moduna sokan durumdur.
Bazen ilişkilerde yapılması gerekn en doğru karar ve hareket oluyor. Tasima suyu ile değirmen dönmüyor. Insanlar birbirine saygı duymayıp, önemsemiyor, ilgi göstermeyip zaman ayirmiyorsa devam etmenin hiçbir mantığı kalmıyor. Yolunuza bakın.
en kolayı sevgili olmayan sevgiliden ayrılmaktır. sevgili olmayan sevgili hani şu arayıp sormayan, sevgililik vasıflarından bir haber olan zat. hah işte bu zatlardan tereyağından kıl çeker gibi*ayrılınır, zaten umursamazlar da, en fazla "aa niye ki, e peki madem" falan derler.. genelde siz söylemezseniz, ilgilenmediklerinden ayrılmış olduğunuzu da bilmezler. işte hal böyle olunca acısısız, sızısız bi ayrılık çıkar meydana.. hayatınızda bıraktıkları tek iz de onlu ama onsuz zamanlarınızda yaşadığınız sinir harplerini anımsamak olur.
sevgilim kafamın içinde yaşıyor ben napayım?
Birbirine yapışık iki sevgilinin testereyle birbirinden ayırma işlemidir. Ağır bir cerrahi işlem oldugu için acı vermektedir.
ayrilma . Sonra başkasına yamanmaya caliscan falan ama yaralı kuş olduğundan aklın eskinde kalacak .

Yani milletin hayatını da berbat etme. Kimle takiliyosan onla devam go go go .

Edit kaçmış zilli fegelin midir nedir.