bugün

Merak ettiğim olgudur.
liseli detected.
Kişiye göre değişir.
Günümüz de bir kaç hafta yada bir kaç buluşma. Hangisi önce dolarsa.
Kendini öpüşmeye hazır hissettiğin zaman.Bu nasıl soru yahu.
Günümüz insanlarının sevgili olma amacını gördünüz yukarıda.
72 saat içinde hala öpüşmemişseniz size en yakın sevgili şubesine giderek sorunu bildirin.
ilk buluşma da öptüğün de olur. 6 ay elini tutamadığın da. bağ onun belletir am onun elletir. bilemeyiz gardaş yani.
ben sevgili olmak icin opusuluyor saniyordum.
Hemen öpüşeceksin. Saniyesinde. Bi öpüşme bi öpüşme.......
Daha fazla devam ettiremedim ama neden öpüşülmesin yani? Gayet normal bi eylem. Bir saniye sonrada bi ay sonra da olsa anormal olmaz. Öpüşünce kaybedilecek hiçbir şey yok yani. ilk kezse hele ortada yepisyeni bi his var. Pişman olsan bile "keşke hiç öpüşmemiş olsam da tekrar ilk kez öpüşsem" gibi bi pişmanlık olur bu. Ayrıca öpüşmek utanılacak bir şey asla değil ya. Böyle çok garip ve heyecanlı bi an ( tabii ilk sefer için öyle). Ergenliğin en güzel anı bence. Böyle içinden "ayyyy öpüştüm ben ya öpüştüm şimdi, az önce öpüştüm" diye son derece salak ama çok güzel bi an. hiç de ayıp bi şey değil ya gayet masum bi öpücük yani. Hatta mümkünse günlüğe, sözlüğe filan yazın da büyüyünce açıp okursunuz. Keşke ben de yazsaydım yakalanırım diye korktum işte.

Bi dakika konumuz öpüşmek değil sevgili olunca ne zaman öpüşüleceğiydi. Yaaani tabii ki belirli bi zamanı yok ama sevgili mevgili bilemem de lise bitmeden öpüşmek bence sonrakilerden farklı.
dini ve milli bayramlarda.
Sevgili olmadan yiyşebileceğin gibi, evlenene kadar dokunmazsında. Her ilişki farklı başlr farklı devam eder.
Lisedeysen ve 'erkeksen' öpüşme diyenlere aldırma. Öpüş derim. Ondan sonra üniversitede ilk tanıdığın kız tarafından terkedildiğinde hayata küsme oranını azaltır bu.
Lisedeysen ve 'kızsan' öpüşme derim. Yani hayat senin tabi istiyorsan öpüş, çokta şey yapma, ama yaşadıklarına dikkat et liseli erkeklerin ergen heveslerine kurban etme kendini. Öpüşme öpüşme valla boşver. Ne kadar geç yaşarsan o kadar iyi.
Cinsiyetçilik yapmak istemezdim. Ne kadar eşitiz falan gibi düşünsemde sözlükte bile kızların arkasınsan atıp tutan erkekleri çok rahat görüyorsun. Hayatta da böyle bir erkeğe aşık olduğun bir dönem olabilir. Ve yaşadıkların sorun olur. Tabi ki herkesin geçmişi var ama ne kadar düzgün olursa o kadar iyi. Her şeyden öte lise aşkları üniversiteye geçtiğinde yüzde 90 oranında bitiyor. Gerek yok yani.

*ikizler burcuyum, ondan bu gel gitler.
sevgili olur olmaz cevabına sahip sorucuktur. sevgililiğinizi resmiyete döküyorsunuz öbüşerek işte. nişan yüzüğü gibi.
Kulak memesi kıvamına gelince yapışıyosunuz Tamammı.
2 gün romantizm 3. Gün yanaktan 4.gün yarım dudak 5.gün yardır gitsin.
selam mucuk.
Zaten sevgilisin, cinsel çekim olmadan zaten o durum olmaz, arkadaş olarak görüyorum der geçerdi. Hayvan gibi atlamadığın sürece ortamı, şartları hazırlayıp yaparsın. 21.yy da kadınlar zor şeyler değil. Istediğini alana kadar çabalarsın. Kolay gelsin nicelerine.
erkeğe bağlı. sevgili olmuşsam hemen öpüşürüm yeltenirse, sevgili olmuşum zaten.
Durup durup aynı başlıkları açıyorsunuz. Böyle bi başlık zaten vardı.
Beni niye kızdırdıysa.
yani eleştirmeyeyim insan evladı o da diyorum da bu gibi hesapların peşinde olup samimiyet iddiaları hayli suni geliyor arkadaşlar. ne zaman içinizden geliyorsa öpün işte, neyin derdindesiniz. nedir bu kasılmak. bastırmayın lan!
öpüşerek veya sevişerek sevgili oluyorsun zaten..

milenyum çağında bunlar geçerli artık, uyandırayım..

kız senden hoşlanıyorsa önce öpüşüp, sevişeceksiniz..

sonrası komedi zaten..
1 tam 1 bölü 2 kıvamında.
tersidir. öpüştükten sonra sevgili olunur galiba. unutmuşum ben ya !
Öpüşme ile başlarsak süper olur boşuna zaman kaybetme derim.