bugün

kamerada göz göze geldiğiniz an, içinizde duydugunuz sevgidir.
tabiki seks yapmak. abazanlık değil işin özü bu.
ayin gibi sevişmelerin peşinden sarılarak yatmak, muhabbet kuşlarını gibi cıvıldamak. sevgiyle dokunmak.
sabah uyandığında göz göze gelmek
yanağın okşanması durumu da en güzel anlardan biridir.
sevişilen anlardır. hayır abazalıktan demiyorum en büyük haz o dur.
birlikte şarkı söylemektir.ikinizin de sesi süper değildir, şarkı söylerken hem onun sesini duymak için çakal carlosluk yapıp sessiz söylemeye çalışırsınız hem de eşlik edemeden duramazsınız. ne var ki o da aynı çabadadır. eğer keyifler yerindeyse günler geceler yetmez şarkı söylemek için. huzur verir, her şarkı daha bir neşeli gelir. güzeldir güzel.
dır dırının bittiği andır.
uzun süreli ayrılıklarda, uzunca bir telefon konuşmasının ardından, bir türlü kapatmak istemediğiniz telefonun iki ucunda susarak beklemektir...
koynunda uyumaktır.
gün gelir en kötü anları bile özlersin. kavga etmeleri bile. gün gelir sadece bir kerecik daha elini tutmak için neler vermezsin..
beraber sıkıldığınız o anları. şapşallığından dolayı günün çeyreğini bomboş geçirdiğiniz o günleri o saatleri.. neler vermezsin ki..

beraberken anlayamıyorsun, illa ki ayrılman gerekiyor. o zaman da bu pişmanlık hiçbir işe yaramıyor.
dansetmek , sarılıp uyumak , sarılmak , elele elegüne karşı gezmek.
http://www.motherhood.com.../alternates/9558299cu.jpg şu alet ile bebeğin sesini dinlemek.
bazen sadece elini tutmak, bazen sadece gözlerinin içine bakmaktır.
sessiz kalıp seyretmek en güzeli ve tabi ki dokunmak daha ileri gitmeden en azından huzur verici...
bazıları için rüyalardadır. uyanınca kayboluverir.
sevgilinin kalbinin seninle attığını hissedebildiğin anlardır.
Bu öpüşürken de olur sevişirken de çok uzaklardayken de.
ilişki sonrasında edilen muhabbet.
genellikle sebebi anlaşılamayan 3-4 saniye süren, sonra yerini gülümsemeye bırakan suskunluk anıdır.
hayatına girdigi ilk an.
2 yıl boyunca hastalıkla boğuşup doktorun elden başka birşey gelmiyor cümlesi üzerine sevdiceğin koluna girip sahilin en sevdiği yerinde ona ne kadar aşık olduğunu anlatmak, sımsıkı sarılmak ve akabinde sevdiceğin başını omzunuza yaslayıp "ben öldükten sonra kimseyi benim gibi sevme" dedikten sonra ki 10 saniye. mekanı cennet olsun.
aniden bastıran yağmurdan kaçmak için sığındığınız saçak altında bir kırlangıç yuvası ve yağmurdan kaçarak yuvalarının etrafında hızlı hızlı uçuşan kırlangıçlar olduğunu farketmek. beraberce onları seyretmek.
BANA HEDiYE ALDIĞI ANLARDIR.
uzun süredir yanında değil ise sadece yanında olabildiğin anlardır. kimileri için bu artık mümkün değildir. ama çok özlenir çok.
uzun süre görüşemeyip kavuşulan, muhabbet edip dertleşilebilen anlar.
iki tarafın da zevk aldığı şeylerin yapıldığı, kahkaha atılan anlar.