bugün

arayınca bulunmuyor tesadüfen gelen aşk güzeldir.
Ayyy canııımmm darısı başımızaaa.
epey zor gerçekten şu sıralar. Toplumun dayattığı güzellik algısı hepimizin üstüne yapışmış. ister istemez güzellik arar olmuşuz.
(bkz: Sevgili yapmak)
Bize de bir gün kader güler, güler inşallah.
Türkiye'deki en zor işlemlerden biridir.
görsel
Ben hayatımın sevdiceğini buldum arkadaşlar.
kaça bulduysan iyi bulmuşun valla. iyi günlerde kullan abla.
(bkz: Betonu delmek)
güle güle kullan kardeş.
Mahmut değil de odin filan olabilir. Allah mutluluğunuzu bahtiyar kılsın. Evet.
oo kanka ho.
bulmak kolay olmak zor.
(bkz: arayan belasını da mevlasınıda).
sevgili artık aslanın ağzında kardeş.
sıkıntılı bir durum.
derdi sikis olsa keske. sorun etrafta kiz olmamasi.
en fazla 1 haftamı alır gençler .dd
nasil oldugunu cok merak ediyorum. aydinlatirsaniz sevinirim.
not: ortam yok kiz yok yardim edin.
Belli aşamaları atlayıp yalnızlığı hissedince ihtiyaç duyulandır. Sevgili bulmak kimisi için pek kolayken kimisi için ulan o kadar mı çirkinim diye bunalım sebebi olabilir. Sonra girdiğiniz ortamlarda önemli olan iç güzellik yeaa yapılır. Sonraki aşamayı bilmiyorum aslında. Ben burdayım su an.
Bilen varsa aydınlatsın.
arayarak olmaz. (#24516922) * *.
ve fakat çok enteresan bir şey dikkatimi çekti, gerçi bu dikkatimin odaklanmasın da otuz yaşına gelmiş bulunmamın verdiği göt korkusu da etken.
yaş ilerledikçe aynı yaşlarda birini bulmak imkansızlaşıyor. misal son üç yılıma bakıyorum ya çok büyük, ya çok küçük kişiler flört hayatıma dahil olmuş.
gerçi bunlardan da bir bok çıkmadı.

neyse.
Eğer siz bulduysarız biri kaybetmiştir. Sahibine geri döneceği güne kadar teselli edersiniz.
ne kadar itici bir kavram.
neden böyle bir arayıştadır ki insan? kafanda kalıplar belirlersin ve karşına çıkan insanın o kalıplara uyup uymadığına bakarsın. ona göre seversin falan. sonra da mutsuz olursun tabii kaçınılmaz olarak.
insanlar stabil değildir, bulduğun anda senin kalıplarına uysa dahi zaman içerisinde kalıbın dışına çıkmaya başlayacaktır. sorun da bu noktada baş gösterir zaten. noldu sen böyle değildinler. değiştinler.

sevdiğiniz insanın benliği belirlemeli kafanızdaki beğeni unsurlarını. beğeni unsurlarınız seveceğiniz insanı değil.
çok uğraşılmaması gerekendir. akışa bırak, olur zati.
çok kısa sürede de olabilir bi an ansızın da olabilir.

bi iki güne oldu olucak,hissediyorum.hadi hayırlısı.