bugün

eziklik konusuyla alakası olmayan sevdiğine sevdiğini söyleyebilen erkektir, sevgilisine seni sevmiyorum diyecek hali yok, seviyorsa seviyordur yani, sevgilisi olmayan ve olması da pek muhtemel görünmeyen ergen başlığıdır diye düşünüyorum, bu fakirlik konusunu da tam anlamış değilim aramızda milyarderler varda bizim mi haberimiz yok, Allah bilir çalışarak kazandığı bir kuruşu yoktur, sevdiğine seni seviyorum diyen fakir ne demek arkadaş ben anlamıyorum bide icetea dururken çay içen fakir diye bir şeyler söyler böyle tipler icetea, waffle ile büyümüş bu Avrupa özentileri, salça ekmek ile büyümüş insanları anlayamadıkları gibi kendilerini bir bok zannedip o yapay bünyelerini karşıdakini nasıl küçümserim de ezerim diye yorarak dahada yapay bir hal alıyorlar farkında değiller, bildiğiniz gibi değil çok sinirlendim yanımda olsa klavyesini tersten yedirtirim böyle tiplere.
büyük ihtimalle reddedilen erkektir. çünkü o efendidir, çirkindir, hayattaki tek amacı o kızı sikmek değildir. bunların tam tersi olsaydı kız teklif ederdi.
hakedene soylenmesi gereken cümle ama bırakırsa kız gibi aglamayacaksın.
Sevdiği kıza seviyorum diyemeyen erkeğin uydurduğu bişeydir. insan sevdiğinin yüzüne korkusuzca haykırabilmeli bence.
yanlış yapan erkektir.

oysa doğru olan sevdiği kıza "allah belanı versin" demekti.
(bkz: ne diyem muz mu diyem)
kimseyi sevememiş ezik söylemi!!!
normal erkektir. seviyormuş seviyorum demiş ne desin başka?
ulan sevdiğimizi söyleriz ezik oluruz, söylemeyiz o zamanda söyleyemeyen ezik oluruz, sikicem böyle işi ha.
tamamen saçmalıktır. Bir mağara adamı söylemidir. Bir kıza seni seviyorum demenin nesi eziklik lan.
sevginin bizdeki sözlük anlamı "eziklik". şiddet, nefret vs. ise delikanlılık, adam gibi adam olmak, yiğitlik gibi kelimelere tekabul ediyor. o yüzden yadırgamamak lazım, nesiller boyu bu öğretilmiş.
hiçbir şey dememekten iyidir. en azından söylesin içinde kalmasın.
en güzelini yapan erkektir, sevdiğini söylemek eziklik değildir. *
ilk gün söyleyeni, ertesi gün ise unutanı makbul değildir...
halbuki bi siktir git çay koy denilmesi gereken kızdır.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Kendisine güvenen, saçma sapan oyunlara girmeyen dürüst erkektir. Tabi yalandan değilse.
dişisinin eline bir koz vermiş erkektir. kadınların asla unutmayacağını unutmuştur.
diyemeyen eziklere dert olmuş erkektir.
eğer bu gerçekten bir eziklikse sevdiğim erkekte de olmasını istediğim ezikliktir. ne olur, söyle artık da tamda böyle bir ezik ol, o zaman seni daha çok sevmeyen, pisliğin önde gideni olsun.*
Seni Seviyorum, ilk diyen her zaman kaybeder. Sözüyle kaybeceği olası kişidir.
hunharca katledilesi erkektir. insanın sevgisini dile getirmesi kadar aciz bir davranış olabilir mi hiç.olmaz öyle şey.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
kızın eline koz vermiş erkektir.
çünkü türkiye için konuşacak olursak hangi kıza seni seviyorum derseniz götü kalkacaktır.
bu kadar ki kesin konuşuyorum bana göre aşk bir hastalıktır.
türkiye de tabi.
aşk özünde güzel bir duygu ama türk kızlarına aşık olmak hastalıktır.
hiçbirisinden karşılık alamayacağın gibi seni hor görüp kendi arkadaşlarına, senin arkadaşlarınada rezil edeceklerdir.
ha bana soracak olursanız sen hiç mi sevmedin birisini diye.
evet sevdim şu an da sevmekteyim.
köpek gibi pişman olduğum halde seviyorum.
o benden nefret ettiği halde seviyorum.
isminin geçtiği her yerde kendimi bir garip hissediyorum.
bu yüzden aman diyeyim gidin bir uçurumdan aşağıya atlayın ama sakın ola ki bir türk kızına seni seviyorum demeyin.
ona ezik diyeni evire çevire dövecek erkektir. böyle ağzını burnunu kırar. suratını dağıtır. bir de geçer karşısına sigarasını içer öyle gider.
ezik olmayan ama işi de bilmeyen erkektir.

--spoiler--
ne diyem mahmut mu diyem
--spoiler--
Söylemek mesele değil, hissettireceksin!
güncel Önemli Başlıklar