bugün

"soğuktan sümüğü donan servet sümüğü akmadığında neler yapabileceğini herkese gösterdi."
Bir trabzonsporlu olarak kendisine teşekkür ettiğim futbolcu.

Ligdeki durumdan, oynanan futboldan, bütün genel gidişattan, takımda sıkıntı olduğunu görmeyenler ve görmek istemeyenlerin dikkatini çekmiştir umarım.
Kendi sahanda tribunler boş, futbol adına ortaya hiçbir şey koyamiyorsun. Üzerine de cila niyetine 3 gol yiyorsun ki bu gollerden biri servet arkadaştan, takımın özetini çıkartırcasına geliyor. Ayağına sağlık servet. Umarım sadrigil bazı sorunların farkına varır. Kalecilerinin iyi olması sebebiyle ligde en az gol yiyen takimdin, aksi olsa rakip defans oyuncusu yara yara gelip, o cillop gibi golü atamazdi.

Eyvallah servet.
dün attığı golden sonra türkiye liginde bir bug olduğunu düşündüren futbolcudur.
galatasarayda hiç böyle bir harekette bulunmayan futbolcudur.
golü izlememiştim. okadar servet başlığından sonra servet'te mi rövaşata attı diye düşünmemiş değilim.
bekirin rövaşatası, melonun kurtarışı derken servetin golünden sonra kıyamete tek bi adım kaldığını düşündürdü, o da sabrinin isabetli ortası.
eşeğin hamına su kaçıran cinsten gol atmış futbolcudur. adamın içine resmen ibrahimoviç kaçmış. hatta ibrahimoviç'in rovaşata golünü attıktan sonra bir kaç yetenek kırıntısının havaya yayıldığını ve şans eseri mexes, servet ve bekir'in burun deliklerinden girdiğini düşünüyorum. olamaz mı? olabilir. yoksa açıklaması yok.
futbol hayatının son dönemini forvet olarak oynarsa kimsenin laf edemeyeceği futbolcu.
annesininde dediği gibi, tek başına bir takımdır.
cimboma verdiği onca emeğe rağmen takımdan silinmiş, kovulmuş onurlu futbolcudur. aslında en büyük hatayı cimboma gelmekle yaptı ya, ne yapsın garibim. adam sandı işte.
bugün doğum günü olan futbolcu.
2003 - 2004 sezonu başında, aziz yıldırım' ın galatasaray' ın almamasını sağlamak için denizlispor başkanı' nı arayarak transferinin gerçekleşmesini sağladığı stoper.
Sümük. Nedense ilk bu geldi aklıma.

Tanım: Bi ara FB, gs sivas gibi takımlarda oynayan stoper.
ablası vefat etmiş eski oyuncumuz. başı sağolsun..
başsağlığı dilenen stoper.
futbol mantığımı benimsediğim oyuncudur. kendi kalesine gelen her topa bodoslama giriyor. başarılı oluyor da. adam amerikan futbolu oynuyor sanki.
o ölmedimi daha be.
hakkının ciddi ciddi yendiğini düşündüğüm adam.
biz aile arasında bionik adam deriz ,kaç kere yaralandı kaç kere bir yerleri kırıldı bilinmez tek bldiğim o sahada her şekilde bulunduğudur.

ama bunlar bilinenler zaten benim merak ettiğim ayşe yıldız diye yakın bir arkadaşı var.bacım falan diyordu en son evleniyorlar mı ?

tanım:defans oyuncusu
not:fenerbahçeliyim ama servetle ilgiliyim.
20 haziran 2008 hırvatistan türkiye maçı ndaki yokluğu maç başında ingiliz spiker tarafından "the grizzly in the turkish defense" şeklinde tabir edilendir.

(bkz: grizzly)
zamanının iyi defansçıların olan ve sahanın ortasına salya sümük tükürmesi ile hatırlanan futbolcu.
(bkz: sümük adam)
Adamın dibidir. Severim kendisini.
Irakta petrol biter servette sümük bitmez.
bi ara başımıza moda ikonası olacaktı sümüklü.
(bkz: Reserved çetin)
en sevdiğim defans oyuncusudur ve hep öyle kalacaktır.

galatasarayın bu adamı neden kovduğunu hala anlayabilmiş değilim.

bugün dany'nin gökhan zan'ın ya da chedjou'unun yerine servet çetin'i görmek isterdim.