bugün

Survivor'u izlemedim de iyi ki kazanmadı bu adam hiç sevemedim.
Survivor 2016 da Performans olarak son 1 ay içerisinde rekor oranlar yakalayarak finale kadar yükselmiş, ancak kazanmayı en az kendisi kadar hakeden atakan'a sms oylaması sonucu kaybederek yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştır.
En iyi istatiği Atakan'ın en kötü istatistiğinden daha düşüktür.
Yani Atakan kesinlikle daha iyi yarışmacıdır.
Bir iki uyduruk oyunda Atakan'ı yendi diye Atakan'dan daha iyi olduğunu sanan gerzekler var.
Karakter konusuna gelmiyorum bile çünkü o konuda sınıfta kalır.
Kendisi survivor 2016'da atakan'a bireysel olarak üstünlük kurmuştur. Atakan ile olan istatistikleri serkay 68 galibiyet, atakan 64 galibiyet şeklindedir.
Acun eskiden oylamayı canlı yayınlıyordu. Ekran ikiye bölünür her yüzde 5 oy için bi kademe artardı. Mesela Atakan oyların %65 ini serkay ise %35 ini aldıysa, 35 deki eşitlikten sonra Atakan patır patır yükselir ve şampiyon olduğu o ekrandan görülürdü. Herhalde fark çok büyüktü ki acun direk isim açıkladı.
5 ay yarışıp bir tane bile Kıbrıs sembolü veya dokunulmazlık sembolü alamayan yarışmacıydı.
Uyduruk oyunlarda Atakanı yendi diye Atakan'dan daha iyi demek saçmalık.
ibrahim ve Efecan'a karşı üstünlük kuramadı ona bakarsan.
Ama Atakan Serkay hariç herkese karşı üstünlük kurdu.
dandik olduğu iddaa edilen, ada dışına seyahatler ve direk olarak finale gidilecek olan final oyunu ve yarışma boyunca final oyunundan daha değerli bir oyun yok, kabul etmek gerekir ki kendisi atakan'ı paspas etmiş ancak halka hitap etmeyen tipi nedeniyle yarışmayı kazanamamıştır.
Tum dunyaya ne kadar guvenilmez ve tehlikeli bi sinsi oldugunu gostermistir.
nagihan'a maymun imasında bulunmuş, efecan ve saygısız ile beraber ünlülere ithafen bir baba hindi çekmiş, atakanı ünlüleri çamura gömücez diyerek,semihi ona bayrak fırlatarak tahrik etmiştir bu ahlaksız ahlak bekçisi. neyse ki kaybetti finalde bu lavuk.
Ayrıca Tuncay kes gibi birkaç güne kimse tarafından iplenmeyecektir.

ekleme:
ha bir de bu dingile dürüst, temiz , kültürlü ve eğitimli diyen var. işte bu lavuğunun konuşmaları:
yemeği yerden yalayacaksın.
seni elenme kotasına sokucam.(pota değil ama)
sen alaçatıya giremezsin.
bak işte barakanı tekmeliyorum.
bir baba hindi.
ünlüleri çamura gömücez.
atakan da delikanlı değilmiş ya.(arkadan konuşarak.)
nagihan sen böyle seviniyorsun bak.
şanslı kedicik.
balıkları semihin önüne fırlatırız ya, ne olacak, sevinsin gariban.

böyle eğitimli olmaktansa, eğitimsiz olmayı yeğleyecek birçok insan bulurum.
Tayyip'in yarışmacı versiyonu. Diğeri için;
(bkz: turabi çamkıran)
ekleme:
sunduğu yarışma tutmamıştır. bu adamın gerçek fanları yok demiştim, yanılmamışım.
(bkz: krosis) * dışındaki tüm fanları suniydi. geriye kalan tüm fanları , tuncay kes fanlarıydı.
karşısında da semih olmadığı için suni fanlıklar bir halta yaramadı ve yarışmasını kimse izlemiyor.
(bkz: 1991) doğumludur.
Piyasadan silinmiş küfürbaz.

Tek bir olayı vardı: O da Semih'e bulaşarak destekçi toplamak.

Semih'i artık karşısında bulamadığından havası çabuk söndü.
Yeni dizisinde fırıldak birini canlandırıyor.

Dizisinin Yönetmenini tebrik ederim.*
Şu gerizekalıyı bile dizi de oynatıyorlar. Siktimin sincap suratlısı.
Şu salağı karımın seyrettiği dizide gördüm.

Şu salağın dizilerde oynaması, barış hersek'in euroleague şampiyonluğu yaşaması gibi bir şey.

Başka adam mı bulamadınız bu salaktan başka ?

Bu kadar mı sıkıntıda oyunculuk piyasası açık mert korkusuz ?
Kime benzedigini bir türlü cikaramadigim kisi. Ilk gordugumden beri birine benziyor diyorum diyorum, hala bulamadim. Bilhassa göz kismi. ispanyol erkeklerine benzetiyorum bir de, belki ispanyol bir oyuncudur aradigim. Gecen Terminatör’ün ilk filmini seyrederken michael biehn‘a benzettim biraz. Ama aradigim kisi o degil.

Edit: hüseyin karadayı’ya mi benziyor ne?