bugün

Kime benzedigini bir türlü cikaramadigim kisi. Ilk gordugumden beri birine benziyor diyorum diyorum, hala bulamadim. Bilhassa göz kismi. ispanyol erkeklerine benzetiyorum bir de, belki ispanyol bir oyuncudur aradigim. Gecen Terminatör’ün ilk filmini seyrederken michael biehn‘a benzettim biraz. Ama aradigim kisi o degil.

Edit: hüseyin karadayı’ya mi benziyor ne?
Şu salağı karımın seyrettiği dizide gördüm.

Şu salağın dizilerde oynaması, barış hersek'in euroleague şampiyonluğu yaşaması gibi bir şey.

Başka adam mı bulamadınız bu salaktan başka ?

Bu kadar mı sıkıntıda oyunculuk piyasası açık mert korkusuz ?
Şu gerizekalıyı bile dizi de oynatıyorlar. Siktimin sincap suratlısı.
Yeni dizisinde fırıldak birini canlandırıyor.

Dizisinin Yönetmenini tebrik ederim.*
Piyasadan silinmiş küfürbaz.

Tek bir olayı vardı: O da Semih'e bulaşarak destekçi toplamak.

Semih'i artık karşısında bulamadığından havası çabuk söndü.
(bkz: 1991) doğumludur.
Tayyip'in yarışmacı versiyonu. Diğeri için;
(bkz: turabi çamkıran)
ekleme:
sunduğu yarışma tutmamıştır. bu adamın gerçek fanları yok demiştim, yanılmamışım.
(bkz: krosis) * dışındaki tüm fanları suniydi. geriye kalan tüm fanları , tuncay kes fanlarıydı.
karşısında da semih olmadığı için suni fanlıklar bir halta yaramadı ve yarışmasını kimse izlemiyor.
nagihan'a maymun imasında bulunmuş, efecan ve saygısız ile beraber ünlülere ithafen bir baba hindi çekmiş, atakanı ünlüleri çamura gömücez diyerek,semihi ona bayrak fırlatarak tahrik etmiştir bu ahlaksız ahlak bekçisi. neyse ki kaybetti finalde bu lavuk.
Ayrıca Tuncay kes gibi birkaç güne kimse tarafından iplenmeyecektir.

ekleme:
ha bir de bu dingile dürüst, temiz , kültürlü ve eğitimli diyen var. işte bu lavuğunun konuşmaları:
yemeği yerden yalayacaksın.
seni elenme kotasına sokucam.(pota değil ama)
sen alaçatıya giremezsin.
bak işte barakanı tekmeliyorum.
bir baba hindi.
ünlüleri çamura gömücez.
atakan da delikanlı değilmiş ya.(arkadan konuşarak.)
nagihan sen böyle seviniyorsun bak.
şanslı kedicik.
balıkları semihin önüne fırlatırız ya, ne olacak, sevinsin gariban.

böyle eğitimli olmaktansa, eğitimsiz olmayı yeğleyecek birçok insan bulurum.
Tum dunyaya ne kadar guvenilmez ve tehlikeli bi sinsi oldugunu gostermistir.
dandik olduğu iddaa edilen, ada dışına seyahatler ve direk olarak finale gidilecek olan final oyunu ve yarışma boyunca final oyunundan daha değerli bir oyun yok, kabul etmek gerekir ki kendisi atakan'ı paspas etmiş ancak halka hitap etmeyen tipi nedeniyle yarışmayı kazanamamıştır.
5 ay yarışıp bir tane bile Kıbrıs sembolü veya dokunulmazlık sembolü alamayan yarışmacıydı.
Uyduruk oyunlarda Atakanı yendi diye Atakan'dan daha iyi demek saçmalık.
ibrahim ve Efecan'a karşı üstünlük kuramadı ona bakarsan.
Ama Atakan Serkay hariç herkese karşı üstünlük kurdu.
Acun eskiden oylamayı canlı yayınlıyordu. Ekran ikiye bölünür her yüzde 5 oy için bi kademe artardı. Mesela Atakan oyların %65 ini serkay ise %35 ini aldıysa, 35 deki eşitlikten sonra Atakan patır patır yükselir ve şampiyon olduğu o ekrandan görülürdü. Herhalde fark çok büyüktü ki acun direk isim açıkladı.
Kendisi survivor 2016'da atakan'a bireysel olarak üstünlük kurmuştur. Atakan ile olan istatistikleri serkay 68 galibiyet, atakan 64 galibiyet şeklindedir.
En iyi istatiği Atakan'ın en kötü istatistiğinden daha düşüktür.
Yani Atakan kesinlikle daha iyi yarışmacıdır.
Bir iki uyduruk oyunda Atakan'ı yendi diye Atakan'dan daha iyi olduğunu sanan gerzekler var.
Karakter konusuna gelmiyorum bile çünkü o konuda sınıfta kalır.
Survivor 2016 da Performans olarak son 1 ay içerisinde rekor oranlar yakalayarak finale kadar yükselmiş, ancak kazanmayı en az kendisi kadar hakeden atakan'a sms oylaması sonucu kaybederek yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştır.
Survivor'u izlemedim de iyi ki kazanmadı bu adam hiç sevemedim.
Hahahahahahaha.

ukalalar mutlaka kaybeder.
Destekçileri de kendisi gibi insanları küçümsemeyi seviyor anlaşılan.

görsel
Serkay Tütüncü, 2016 Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan bir yarışmacıdır.Şu an için yarışmada kazandığı oyun sayesinde Survivor finalistidir.

7 Şubat 1991 doğumlu olan Serkay Tütüncü; 1.78 boyunda 76 kiloda izmir Tire doğumludur. 2016 Survivor yarışmasında halktan biri olarak katılan Serkay Tütüncü; yarışmada iddialı olduğu daha yarışma başlamadan tanıtımlarda hissettirmişti. Amatör olarak futbol oynayan Serkay, Survivor yarışmasında beklenen performansı da yarışmanın sonlarında kendi deyimiyle ”Vites artırarak” göstermiş oldu.

Survivor’da yapılan Kıbrıs Finali ve Yarı Finali oyununu kazanacak olan kişilerden birisi direk olarak final bir diğeri ise yarı finale gidecekti.Bu oyunda ilk gün Nagihan Karadere, ikinci gün ise Damla Can elendi.Son ikiye kalan Avatar Atakan ve Serkay Tütüncü aralarında yarışmaya başladı.3-0 geriye düşen Serkay daha sonra 10-4 kazanıp finalist oldu.Yarışmada 2.olan Atakan ise yarı finalist oldu.Şu an için Serkay finalde Damla-Atakan Sms oylamasından kazanan ile oylamaya çıkacak.Kendisine yarışmada ve hayatında başarılar diliyoruz.

KAYNAK: http://www.onemliadamlar....u-kimdir-hayati-ve-onemi/
Serkay 100 gram poşete koy bir pakette makaron sar...

Bu kim amk?
Sanırım küfürbazların çok sevdiği tip.
Tam bir egeli. Hakkını yedirmeyen lafını esirgemeyen kendine güveni tam. Ataksn gibi yanar döner değil bugun semihi sevmiyorsa yarın bağrına basarken göremezsiniz Çark yok. Rant kaygısı gütmüyor birkere de ben annem babamdan ayrı büyüdüm annanemi Çok sewdim babama taptım duygusallgı görmedim. Yoksulluk üzerinden de prim yapmadı ama bizim halkımız sevmez böyle insanları işte. Nerde kabadayı tipli anadolu Çomarı kendine yakın görür onu destekler. Bunu bilem yarısmacılarda ona göre davranır ama serkay farklıydı işte anlatabiliyormuyum?
Bir iki uyduruk oyunda Atakan'ı yendi diye Atakan'a rakip olarak gösterilen patates.
Öyle veya böyle finale kalmıştır.
izmirli tikican serkay kazanacağına, Sivaslı semt çocuğu atakan kazansın.