bugün

pınar karşıyaka'dan fenerbahçe ülker'e transfer olan 21 yaşındaki basketbolcu. ümit milli takımda oynadığı oyunla dikkat çeken serhat çetin'in, ileride ibrahim kutluay'ın yerini doldurması beklenmektedir. fenerbahçe ülker bu transfer ile birlikte ümit milli takımın sac ayağını oluşturan -ve elbette ileride a milli takımımızın- bir oyuncuyu daha transfer ederek geleceğini garanti altına almıştır. diğerleri için;

(bkz: semih erden)
(bkz: hakan demirel)
yıldız üniversitesi işletme mühendisliği öğrencisidir.
efes pilsen alt yapısından yetisen basketbolcu.
sürekli vücudu tükürük salgılayan ve bunu yeşil sahalardada içtenlikle gösterebilen lamamsı...
nba tv'nin beşiktaş colaturka'nın yayın haklarını alması kendisi için paha biçilemez bir fırsat. iverson'ın onun için söyleyeceği olumlu sözler ve onu nba.tv'den izleyen amerikalıların pozitif düşünceleri sayesinde seneye kendisini nba'de görebiliriz.
şu an beşiktaş milangaz'ın en iyi yerli oyuncusudur. lig maçlarında ki yabancı kontenjanı nedeniyle onun olması önemlidir.
Beşiktaş basketbol takımımızın başarılı oyuncusu. Dar olan yerli kadrosunda önemli işler yapmaktadır. Müthiş bir sezon geçiren takımla birlikte kendisi de müthiş bir sezon gecirmektedir.
şampiyon beşiktaş'ın yetenekli oyuncus.
18 ağustos 2012 türkiye belarus basketbol maçı'nda üst üste iki üçlük sallamış olan basketbolcu.
Beşiktaşla geçirdiği harika sezonu , eksik milli takımdada devam ettiren yetenekli oyuncumuz.
1 sene içinde 4 tane file kesen basketbolcu.
adam beşiktaş'a geldiği güne ne kadar şükretse az. 4 tane kupa ekledi koleksiyonuna. dünyada başka hangi takımda yapabilirdi ki bunu?
Adamın hasıdır kendisi.

2 sene önce YD denen yavşak yüzünden tüm yazını Akatlar'da antrenman yaparak geçirdi. Daha sonra o günlerden bahsederken ''depresyona girmiştim.'' dedi doğal olarak. Öyle bir yazın ardından (bkz: Beşiktaş Milangaz) ile tam tamına 4 kupa kaldırdı bu adam. Hem de dağınık ve güvenilmez bir basketbolcuyken, Türkiye Kupası MVP'si oldu; diğer tüm maçlarda çok kritik katkılar verdi takımına. O da yetmezmiş gibi geçtiğimiz yaz boyunca milli takımda inanılmaz işler yaptı. Dış atışını geliştirdi, iyi olan savunmasını da bir üst seviyeye çekti.

Yalnız benim bahsetmek istediğim çok farklı bir şey. Bu adam inanılmaz dobra. Kendisi için ne doğruysa, ne düşünüyorsa cayır cayır söylüyor kamera karşısında. Bugün de Lietuvas Rytas maçından sonra doğruları söyledi, hiç çekinmedi. ''Biz bu maçta elimizden gelen her şeyi yapmak zorundaydık çünkü diğer takımlara ve basketbola saygısızlık olurdu bıraksaydık.'' dedi. ''Ne taraftarımız ne de NTVSpor bu maçı ciddiye almamış, tribünler boştu siz de jimmy jiblerinizi bile getirmemişsiniz.'' dedi.

Ben bir Beşiktaşlı olarak ekran başında yerin dibine girdim bu maça gitmediğim için. Ancak aynı zamanda böyle bir sporcuya sahip olduğumuz için de sevindim ne yalan söyleyeyim.

Çok büyük adamsın lan Serhat. Hani bu ay Beşiktaş dergisine ''Beşiktaşlı Serhat'' olarak anılmak istiyorum demişsin ya. Senden daha fazla hakeden yok o sıfatı şu anda. Yollarımız ayrılmasın kardeşim.
bugünkü ted maçı sonrası röportajda caja labarol takımı için 'maccabiyi maccabide yendi' sözünü kullanan basketbolcudur. gene ayrıntılı bilgi vererek yorum yaptı, o açıdan tebrik etmek lazım. lakin basketbol adına hala büyük eksikleri var.
teknik heyetin kararı sonucu kadro dışı bırakılmıştır. http://www.bjk.com.tr/tr/haber/54413/

sebebi nedir ne değildir bilinmez şimdilik ileride çıkar kokusu.aklıma ilk gelen serhat biraz sivri dilli, aklına her geleni söyleyen bir kişilik olduğundan teknik heyetle bir münakaşa yaşamış olmasıdır. zaten kadro dardı. al daha da daraldı.
bjk yönetimi tarafından periyodik aralıklarla kadro dışı bırakılan milli oyuncu, beko all star organizasyonunda yer alan takımın tek all starı.
bugün iyi oynamamış bir basketbolcu, oysaki dıştan attığı şutlarla takımı sırtlayan isimlerden birisiydi.
servet çetin'le ilişiği var mıdır diye düşündüren.
eurohoops haber sitesine göre can altıntığ ile beraber fenerbahçe ülker ile anlaştığı söylenen basketbolcu.
Fenerbahçe transfer olmuş basketbolcu. Hayırlara vesile olsun.
Güneş sigortanın genel müdürü.
Herif koltuğa oturduğundan beri şirket devasa zarar yazmaktadır. Hisseleri Paso dip yapar. Kendisi de zaten araştırdık ve gördük ki sektör kökenli değil, boktan bir banka memuru iken bir iki Doldur boşalt terfi sonrası paraşütle indirilmiş bulunduğu yere. Bu kadar zarara rağmen hala koltukta. Aldığım zarar eden hisseler sebebi ile sürekli kulaklarını çınlatıyorum onun ve onu oraya getirenlerin.
http://www.basketball.com...tin-turk-telekomda-kaldi/