bugün

david villa tarafından çalım manyağı yapılmış topçu. hemen hemen her poziyonda geçildi. daha önce ronaldinho sergilemişti aynı performansı bu adama karşı..
tabi derbide, kepaze olmanın verdiği sinir ile son dakikalara doğru manasız hareketlere başvurmuştur.
kolay da değil hani, bütün dünyanın gözü önünde, hem de ezeli rakibiniz tarafından fatmagül muamelesi yiyorsunuz.
zaten o son dakikalarda bile yüzünde ağlamaklı ifade vardı.
üzüldüm açıkçası biraz.
messi'yi tekmeleyen ibne.
puyol'a az bile yapmıştır. en ufak bir faulde bile defasından koşarak galyan için gelen puyol'a biri vursun artık diye yalvarırken beni duyan oldu ramos. sonrasında da elinin tersiyle xavi'yi ittirmesi haz verdi.
barcelona sevdalısı arkadaşların puyol'un saha içinde yaptıklarını görmemesini ise normal karşılamaktayım.
kişiliksiz karaktersiz kıskanç bir ispanyol çingenesi oldugunu bu akşam ki maçta bir kez daha kanıtlamıştır bizlere. Son 2 dk. kala yaşanan olayda Pique'nin yerinde olup ağzını burnunu dişlerini parçalamak için neler vermezdim. ( bkz: at kafası )
bambaşka bir orospu çocuğuymuş kendisi.
bu gece göt olan başka bir ibne...

hocası ve apaçi ronaldo'yu alıp içmeye gitsinler bari sonra da birilerine dalarla sarhoş kafayla. gerçi ayıkken de dalıyor öküzler ama .
bu gece göstermiş olduğu geç kalınmış haklı bir tepkidir. skor 5-0 olmuş hala neyin çalımını atıyorsun rakibe biraz saygı...
Barcelona ne vermiş ki bunların eline çıkışı böylesine şerefsizce hareketlerde arıyarak övünebiliyorlar.

(bkz: genç madridistalar rahatsız)
bu salağın yaptığını övenler bu futbolcu kadar salaktır.

kaç maç ceza alacağı önümüzdeki günlerde belli olacak ama ben en az 4 maç diye düşünüyorum.
gerekeni yapmış olan dünya nın en iyi sağ beki. barça hayranı veletler, pek hoşnut kalmamış tabi bu hareketlerinden.

özet olarak; 1 dakika içinde messi yi, puyol u, xavi yi sikip, delikanlı gibi oyunu terkeden adamdır.
maçtaki tansiyon gereği yapmış olduğu hareket gayet doğaldır. Şu sıralar Ronaldo ile barda eğleniyor olmasıda muhtemeldir.
futbolcu kılığında bir canavar,hazımsız bir ibne,sevimsiz,yetenek katili,kasıtlı kasıtsız bütün pisliklerin yuvası,

gibi bir cümle de kurabilirim aslında onun için ama sanırım ona rahmetlı kemal sunaldan bir cevap iyi gider

"böle top kimin,ipne kimin bişey"
belki barcelona karşısında çok kötü bir performans sergilemiştir, belki kanadı otobana çevrilmiştir, bilmem kaç gol onun alanından yenmiştir falan filan. e tamam da hacı diğer 10 kişiden kaçı ramos'un yarısı kadar çaba gösterdi, kendisini yırttı. messi'ye yaptığı insanlık dışı faulde de bunun etkisi olduğunu düşünüyorum. ya barçalılara dalacaktı ya takım arkadaşlarına. bi de messi'ye attığı tekme "insan insana bunu yapar mı?" dedirttiyse de her otta bokta hakemin başına üşüşen puyol'u yere yıkıp dönüşte de xavi'yi bir dürtmesi içimdeki yağları eritivermiştir.
dün akşamki maçta alayına gider yapması ile hem fener hem madrid taraftarı olan çirkeflerin bir numaralı topçusu olmuş, yaşlanınca fenere transfer olmayı garantilemiştir.

fenerbahçeye çok yakışacak, saraçoğlundaki fener gs derbisinde sahada muhteşem duracaktır.

p.s.: fenerli ve madridliyim lan. ahahah
barça nın oyunu karşısında maymun olan tüm real li oyuncular gibi sinirden kendini sikecek kıvama gelmiş kasap. bu maçtan sonra futbolu bırakıp zeytin işine girmezse adam değil. akşam ben utandım bunlar utanmadı lan. yer yarılsa içine girsek dediler ama yer bile kabul etmez bunları, taşak oğlanları sizi.
ne yüzle milli takımda pique ye, puyol a bakacak merakla beklenen futbolcu. gitsin kasap açsın göz zevkimizi bozmasın.
göt olunca sağa sola saranlardandır. barcelona'nın sağlam koyması onu biraz germiş olacak.
dün akşamki hareketiyle şeref yoksunu gerzekleri sevindirmiş karaktersiz futbolcu.
anlayamadığım bir şekilde övgüler alan futbolcudur.

ulan şaka mı yapıyorsunuz?
adamın yaptığı apaçık şerefsizlik, nesini savunabilirsiniz bu hareketlerin?
messi ne yapmış kendisine de hayvanlar gibi tekme attı arkasından?
puyol lan. ispanya milli takımınıdan abisi. ayıptır.
bir de üstüne xavi.

adamlık öyle sağa sola artistlik yaparak, iterek olmuyor.
adam olmak istiyorsan yenildiysen de edebinle yenileceksin..

öyle alakasız kişilere saldırarak sadece hayvan olabilirsin.
terbiyesiz futbolcu.
ezik bir bünye.
messi'ye yaptığını emre belözoğlu'na yapsa ne olurdu diye merak ettiğim.
10 saniye içinde bir tekme, bir tokat, bir cimcirmeye imza atmış homo sapiens.
sahada terör estirmek nedir bize göstermiştir.
adam bir takıma tek başına kafa tuttu lan.
atarlı, giderli, fütursuz sağ bek. baktı ki vazelinsiz girdi barca, şeklini koymuştur ortaya. bize de eğlence çıktı gece gece. *