bugün

Son derece zeki bir hamle ile Beşiktaş'tan ayrılmıştır.
Geçen seneki mucize şampiyonluğun bir daha asla olmayacağının farkında.
Aboubakar, ghezzal, rossier gitmiş. Finansal fair play limiti var. Bunun üstüne 20 milyon TL + prim isteyerek gidiş yolunu yapmış.
Kalsaydı 7. Hafta Sergen istifa olacaktı. Şimdi ise bir efsane olarak hatırlanacak.
Milli takım tam kendisine göre. Senede 10 maç oyna, çeşme de tatil yap.
Srrgen yalcin i besiktasin basina gecirmeyen yonetim cok yasamaz.

Ya sergen ya istifa.
sergen yalçın, futbolcu iken yaptığı hatanın aynısını tekrarlamak üzere.
herşeyi çok iyi bilen galatasaraylı trollere göre kalsa 7. haftadan sergen istifa olacakmış. geçen sene hakkında konuşanları acımadan dinlene dinlene dövmesine rağmen hala hakkında bu kadar net konuşabilenler olması tam bi cahil cesareti.

işin tam olarak aslını hala bilemiyoruz nedense oraları hala açıklanmadı, eğer para konusunda anlaşılamadıysa ki ihtimal vermiyorum, çok büyük ayıp etmiştir.

diğer türlü yönetimsel sorunlar varsa ki olasıdır, benim beklediğim bir olaydı zaten.

şampiyon olunduktan sonraki süreç verilen resimler falan bi uyuşmazlığın olduğunu söylüyordu zaten.
Biz çok şey yaşadık çok üzüldük. Ama sonrasında hep ayağa kalktık. Şimdi Sergen gidersen git. Çok üzüleceğiz ama daha çok hayal kırıklığı yaşayacağız. Ahmet Nur çebi ye laf söyleyemiyorum. 30 milyon Sergen alsa ; zaten 33 vida alıyor. Geri kalan 326 milyon TL ile nasıl takım kurulsun..
Beşiktaş ile anlaştıgina sevindigim teknik direktör.transferde istediklerini alırlarsa yine şampiyon oluruz.
Halit Kıvanç'ın sunduğu "Hadi Anlat Bakalım" programından Sergen Yalçın'ın sessiz sinema performansı..

Daha sezon başlamadı abisi, ağlamak için çok erken değil mi? Kebapçı selahattin mağduru sevici seni.

Tanım; beşiktaşın teknik direktörü.
beşiktaş'ın hamza hamzaoğlu'su olma yolunda çok sağlam adımlar atan teknik adam.

dursun nasıl altını oyduysa hamzaoğlu'nun çebi de taraftar zoruyla devam etmek zorunda kaldığı sergen'den ilk fırsatta kurtulmanın bir yolunu bulacak.

yeter ki saha içi kötü gitsin. en başta o imza sürecinde kendisini destekleyenler satacaklar sergen'i.
Çok.iyi bir teknik direktör. Beşiktaşımıza 10 yıl sonra ziraat kupasını kazandırdı.
işini iyi yaptığı sürece istediği kadar şimarabilir bence sorun yok.
Aglamalarinin sebebi milli takimin basarili olmasini istemeleri falan degil. Segern in yeniden sampiyon olmasindsn korkuyorlar.

Çop dedikleri kadroyla takimi sampiyon yapan sergen renkli tayfs icin nir numarsli tehlike. Korkulari ya yeniden sampiyon olursa. Yoksa milli takim umurlarinda degil.
milli takım için erken henüz. biraz daha pişmesi lazım.
Coinpara reklamlarında oyunculuk dersi veren hoca.
Cansu dere, Tuba Büyüküstün iyi izleyin hocayı.
bir galatasaraylı olarak büyük bir efsane olduğunu düşündüğüm, topçuluğu kadar kişiliğine de hayran olduğum hoca.

Genel anlamda beşiktaş taraftarının, hatta camiasının hoca olana kadar yeterince sahip çıktığını ve kıymetini bildiğini düşünmüyorum.

Bilseydi adamın malatyaspor'da falan çalışmasına gerek kalmazdı zaten. demirören'in klüpten gönderme şekli falan da rezalet kere rezalettir.

beşiktaş'ta olup olmaması farketmeksizin başarısıyla mutlu olduğum, samimi, zeki bir insan olduğunu düşünüyorum.

uilenberg muhabbetindeki tavrını biraz gaza gelmiş ve yanlış buldum. ben olsam en çok ben uilenberg'i tanımıyorum derdim.

camia ona gününü gösterir falan... gerek yok. Yarın öbür gün siyasetin kuklası olmuş tff klübe ultimatom verse nurçebi'nin ben size hocamı yedirtmem falan diyeceğini de sanmıyorum.

çoğu konuda haklıdır, adamdır da bu konuda insanlara haddinden biraz fazla güveniyor.

Güvenme hocam, insanlar bir anda döner. sen kırgınlığınla kalırsın.

Bunun dışında kendisine yegane sitemim siirt'te, fener'de, etimesgut şeker'de, eskişehirspor'da yediği senelerdir.

herkes yeteneğinden bahseder ama o yetenek en çok 3-5 sene göründü ve futboldan koptu.

halbuki bayern'de banko oynayacak nefis bir futbolu vardı. ama kendi dediği gibi... adamlar bir araştırmışlar, almadılar. bu cümle de kariyerinin özeti gibidir aslında.

Umarım hocalık yetenekleri birgün kendisini avrupa'nın en büyük takımlarına götürür.

zaten şu anda türkiye'de bu vizyonu edinebilecek başka teknik direktör de yok.
Sergen zeki ve şanslı bir adamdır yolu her zaman açık olacaktır.
iyi bir td değil. Bak ben bunu yazıyorum ilerde artılarsınız.
Fenerbahçe'nin bu seneki gümbür gümbür gelişi, yine gslileri bjkliler ile kardeş yapmış anlaşılan. Geçen sene sövdükleri, her pozisyonda elini açıp itiraz ettiği için ana bacı gittikleri sergen'e şimdi methiyeler düzer olmuşlar. Bunların alayı yanardöner cidden.
"Avrupa Ligi ne kalmasak bizim için daha iyi." dedi ve tartışan yok maalesef. Bu gidişle Şampiyonlar Ligi ne gidemeyeceksin. Bi daha Pianic i Texeria yı Rüyanda görürsün.
Avrupa maçında bile hakemle oynamaya çalışan kişi. Türkiye gibi sanıyor orayı da. Evet.
Yetenek sizsiniz eski jürisi.

görsel
eğer yatmayıp çalışsaydı çok daha büyük bir futbolcu olabilirdi.
Renklileri solduran deterjan gibi adam.
Bitmiştir.