bugün

Şampiyon olamazsa abubakar denen götün götünü kesmesi ve atlarına yedirmesi gereken teknik adam.
bu kadro ile bu başarı inanılmaz bir başarı... başınızı dik tutun beşiktaş'lılar, bu kadar yoklukta bile ipi göğüsleyeceğiz çünkü biz beşiktaş'ız!
(#44693482)

Geçen hafta nsakala ısrarı ile gassaray maçını verdiğini söylemiştim. Bu hafta Karagümrük maçında aynı topçu 2 golde de ofsaytı bozarak mağlubiyete sebep oldu.

Yav sergenim, canım abim. çocukluğumun kahramanı. Vallahi çok seviyorum seni. Ben 7 yaşındayken vura vura, eze eze kazanarak, puan rekoru kıran takımın lideri olarak beni Beşiktaşlı yapan sensin.

Bunu şundan dolayı yazıyorum, bu bir rakibin/düşmanın sözleri değil.

Şimdi biz tabii sen bizi bu dar kadroyla potaya soktuğun için objektif bakamıyoruz ama şu kadroyla, özellikle 10 haftadır abuş cenk ozi hasiç olmadan bu noktada kalabilmen büyük başarı. o yüzden ben şampiyonluk gelmese bile seni önümüzdeki sezon takımın başında görmek isterim.

Öte yandan şu kabilesini siktiğimin zekasızında bu kadar ısrar etmen çok yorucu.

Herkes hata yapar, mesele hatadan dönebilmektir.

Tamam, bu adamı sen getirdiğin için özellikle savunuyorsun ama canım abim adam gerçekten çöp. Olmuyor işte, olmuyor. Vazgeç artık.

Bak elinin altında 19 yaşında bi wonderkid var. Twitter'da Manchester City taraftarları durup dururken çocuğu bize soruyor, istiyorlar.

Sen napıyorsun peki? Sarmışsın şu saç stilini siktiğimin denyosuna, Rıdvan'ı oyuna aldığında dahi kabile kaçkınını çıkarmıyorsun oyundan.

Erken sevinmemiz havaya girmemiz hataydı. Hala şampiyon olabiliriz, ama olamayabiliriz de.

Her ne olacaksa bırak Rıdvan'la olsun. Vallahi zehir gibi çocuk. Bırak o oynasın hocam.

En azından son hafta top sol arkaya gittiğinde acaba bu kez ne yapıp atağı rezil edecek diye değil de, bakalım bizim çocuk ne yapacak diye merakla, heyecanla izlemiş oluruz.

Bak dikkat et saha içinde artık diğer oyuncular bile tek pas alternatifi olarak onu gördüklerinde tereddüt ediyorlar, vermek istemiyorlar. Çaresizlikten pas atıyorlar adama. Hadi bizi geçtim bari oyuncularına artık şu işkenceyi yapma hocam.

Okumadık kardeş durumumuz yoktucular için özet: Kalede 19 yaşında çocukla, orta sahada 38 yaşında adamla, senelerdir anasına sövdüğümüz larin'le babalar gibi top oynatmış olan, 10 haftadır forvetsiz şampiyonluk kovalayan, ancak şu ismini vermek istemediğim zekasız herifte ısrar etmekten vazgeçmesi gereken başarılı teknik adam, Beşiktaş efsanesi.
süper ligin guardiolasıdır.
Şampiyon olup imkansızı başaracaktır.

Olmasa da s2 sağolsun. Şu kadroyla zaten imkansızı başardı.
bir bursasporlu olarak şampiyon beşiktaş'ı tebrik ederim.

ama bu şampiyonluğu sergen yalçın'ın kazanması beni cidden çok mutlu etti.

sanki her gün muhabbet ettiğim, şakalaştığım, geçmişi ta lise yıllarına dayanan bir dostumun başarı kazanmasına sevinmiş kadar sevindim sergen'in bu başarısına.

sergen, hayatla dalga geçmesiyle, boşvermişliği ile, dalgacılığıyla bizleri hep mutlu etti, hep tebessüm ettirdi.

kendisi de başarılarla dolu mutlu bir hayat yaşadı, şimdi başarı seviyesini bir tık daha yukarı taşıdı sergen.

yolun açık olsun kaptan...
fazla havalara girmemesini tavsiye ettiğim kazandığı şampiyonluğu salak fenere borçlu olduğunu unutmaması gereken (bkz: kepçe kulak) direktördür..
görsel
Basın toplantısında futbolcular baskını sırasında zıplayan adin hasiç e otur işareti yapıp sakatlığının tekrarlamamasını düşünen teknik adam.
sinsi bir tip. seneye verir eline fatih terim. bu da burda dursun.
Kupayı kaldırmıştır,aman dikkat batmasın .
Atıp şampiyon yaptığı gibi, attırıp da şampiyon yapan adam.
Küme düşer denilen takımı şampiyon yapan futbol tanrısı...
Sıradan bir anadolu kulübü kadro kalitesiyle beşiktaşı şampiyon yapmıştır.
Kendisi dışında kimse inanmamıştır heralde buna.

Türk futbolunun önemli bir fügürü olmuştur
Bahtı açık olsun.
Eyvallah hocam, eyvallah. Çocukluğumda beni Beşiktaşlı yapan sendin, hala da yüzümüzü güldürmeye devam ediyorsun.

Umarım önümüzdeki hiç değilse 2-3 sene takımın başında kalırsın.
'zaferler ancak savaşarak kazanılır' şeklinde bir beyanat vermiş at uzmanı.

doğrusu 'zaferler ancak ağlayarak kazanılır' şeklinde olmalıydı o laf.

tıpkı senin ve camianın sezon boyu yaptığı gibi.
Ciddiyetini koruması gereken teknik direktör. Ne işin var beyaz tv’de. Telefondan bağlanıp olmayan karizmasını düşürmüştür.
Süper Lig'de hem futbolcu, hem de teknik direktör olarak şampiyon olan ilk Türk olarak tarihe geçen isim. Her iki şampiyonluk kupasını da kaldıran Sergen'in önündeki hedefi de Türkiye Kupasıymış

(bkz: https://www.sabah.com.tr/...sampiyonluk-kadar-degerli)
(bkz: #44714028)

kupayı birilerinin bir yerlerine monte ettiği belli olan adam.

müptezel seni...
Babasına verdiği sözü tutmuş adam gibi adamdır.

görsel
şampiyon olunan gece beyaz futbol'a bağlanmıştı.
rasim ozan kütahyalı'ya abi demişti. *
kendisi rasim ozan'dan 8 yaş büyük.
Beşiktaş ile anlaşmaya vardığı, hafta içi imza atacağı sözleşme sonucunda yıllık 1.6 milyon Euro kazanacağı belirtildi.
bugüne kadar sözleşme imzalamadığına göre milli takımı bekliyor galiba.
şenol yarın paketlenir buna teklif yaparlar.
Sezon sonu görüşeceğiz dedikten sonra yeni sözleşme imzalamak için yönetimde kendisini istemeyen kişinin kellesini isteyen td. iş artık kabak tadı verdi. Mevzunun para olmadığı kanaatindeyim. Kendisini seven ve kalmasını isteyen biri olarak ayrılığın eşiğinde diyebilirim. Umarım kalır.
2020-2021 sezonunda türkiye Ligi tarihinin en kirli şampiyonluğunu kazanmış teknik adam. Fatih terim'in harcanması için önünün açıldığının ve önümüzdeki sezon işlerin böyle olmayacağının farkında. Epey akıllıdır kendisi.