bugün

Birileri serenay için “elinde anamur muzuyla fotoğraf paylaşmış, muhatabına ayar çekiyor” falan diyor..

Aslı astarı var mı, asparagas mı?
https://twitter.com/shady.../1781987690684064139?s=46
Biraz aç abla silikonlar patlayacak.
ateş ediyoo.

görsel
Sümüklü serenay.
Dünyanın ilham verici yıldızlarını küresel editörlerin değerlendirmeleriyle onurlandıran ve ödüllendiren “GQ Global Creativity Awards” gururla sunar… GQ Türkiye Yaratıcılık Ödülü’nün sahibi: Serenay Sarıkaya.

Türkiye'nin gururu Serenay Sarıkaya
https://gq.com.tr/serenay-sarikaya-gq-roportaji
Dolgun olmadığı için, dikkat-i nazarimi celbetmeyen oyuncu.
31 yaş seksiliği;

görsel
görsel
oyunculuğunu vasat bulduğum kadın. öyle abartıldığı gibi güzel de gelmiyor bana. iyi fiziğinden kurtarıyor azıcık işte.
Yusuf abimize yakışmıyor.
Etiler'de görüntülenen Serenay Sarıkaya, gazetecilerin, "Bekarlık nasıl gidiyor, hayatınızda kimse var mı?" sorusuna yanıt verdi. Ünlü oyuncu, "Vallahi kim olsun, hangi ara olsun? Yalnızlık çok güzel" şeklinde konuştu.
görsel
şahmaran ve aile dizilerinde gördüm kendisini daha yakından tanıma anlamında daha öncede ismen biliyordum ancak bu dizilerle popülerliği arttı sanırım.
şahmaran ve aile dizilerinde gördüm kendisini daha yakından tanıma anlamında daha öncede ismen biliyordum ancak bu dizilerle popülerliği arttı sanırım.
Gideri var ama ayakları kötü.
görsel
Ups boops içinden geçer.
UPS boobss 5 basar...
Şahmaran’dan sonra daha da koca bulamazsa kesin evde kalacak oyuncu.
Dizi serenay şov olmuş.
Bu kadının yaş aldıkça daha da güzelleşmesi nedir peki? Çok güzel maşallah
Güzel bir hatun . Allah sahibine bağışlasın.
Külodu görünüyor aq. Maviymiş hemde dantelli en sefdiğim.
görsel
bakanlar çekilsin başbakan geldi. bu espriyi bilenler gelsin beraber kireç dökünelim.

şimdi, güzellik cidden göreceli ama bir yere kadar. bu kız güzel evet. yalnız kendisi hakkında tivitırda “golden retrievera benziyor” yorumunu gördükten sonra her şey değişti. kıza baktıkça golden görüyorum, fıtı fıtı kafasını sevmek istiyorum.

bu kız goldena, mickey rourke melek baykal’a ve cüneyt özdemir’in burnu koç logosuna benziyor. işte bunların ikincisi beni çok üzüyor:/
görsel
bu kiza her baktiginda bir tek ben mi bunu goruyorum?

görsel