bugün

başıma bir şey gelmeyecekse ben bu at toynaklıyı beğenmiyorum anatomisi çok iyi değil.
sevcan yaşar ve deniz ışın varken haklı erkektir.
Çarpılırsın. Elin g*tüne girer deme öyle..
Ben oluyorum. Bence overrated bir hatun. Burnu ve yüz yapısı bana güzel gelmiyor. Oyunculuğu da iyi değil zaten.
At suratlı bir kız, travestiye benziyor maalesef. Sözlükte bile daha güzel 6 tane kız karı bulurum. zaten 11 taneler.
oldukça güzel bir kadın kesinlikle fakat şunu söylemeliyim, mesela benim platonik olarak sevdiğim iki ünlüden birisi değil. Yani güzellik evet değerli ama güzelliği destekleyecek aşk ateşini yakacak katalizör etkisi oluşturacak diğer özelliklere sahip değil yada ben bilmiyorum diyebilirim.
güzellik algısı kaybolmuş erkektir. sıkıntılıdır.
Benimdir. Bu ne amk meyhaneden çıkmış genç kız tipi var. Zevksiz insanlar sizi.
Güzellik hiç bişey aura herşey diyorum. Çekici karı hakkını yemeyelim.
head and shoulders reklamında çok çirkin görünüyor açıkcası o saç ne allen iverson gibi gibi bi şey.
zihin mi okuyorsunuz bugün reklamları izlerken ayno şeyi düşündüm.
eskilerin bir lafını tekrar edecek erkektir ;

çatma diye çatmışlar, avrat diye satmışlar.

çatma : korkuluk.
Serenay sarıkaya güzel okey de ben asıl sevgilisini beğeniyorum. Yakışıklı çocukmuş.
https://youtu.be/nxMoiYGiY0Y
Serenay sarıkaya'yı beğenmeyip 1,60lık bensu soral'ı beğenenleri göstermiş başlık. Tamam bensu soral da güzeldir ama sadece güzel. Başka bir şeyi yok.
benim diyenlerin yalancı putperest olduğu bir gerçek. verse nefessiz muhabbetine girmem ama gerçek bu.
(bkz: overrated)
büyük seviyordur.
Güzel kadın aslında ama soğuk nevale. Ben de beğenemiyorum. Bu başlığa dahilim.
erkek? aşırı şey değil ama şey yani.
belki sarışın sevmiyorum olamazmı.
Hanımköylüler gibi her sene diziler medya ve makyaj sektörü tarafından değiştirilem güzellik algısına önem vermeyen erkektir.

Yani erkektir. Bu kadar basit.
görsel
michelle williams'ı beğeniyorum, serenay sarıkaya sevimsiz geliyor. ne yapabilirim ki!
Atı koşarken seven insandır.
Bence aman aman bir güzelliği yok ama bu işler tip meselesi.

görsel