bugün

yoktur öyle bi kız. doğumda beynine oksijen falan gitmemiştir. ben görmedim öyle bi kız.

ha köprü altında yaşayan biriyse doğrudur, olabilir.
evlenilecek kızdır.
sevenin önünde dag olsa duramaz. 2 gonul bır olunca ne dert kalır ne tasa
modernizm sistemi bu tarzı bu tür felsefe anlayışlarını ve kişileri yavaş yavaş sindirerek yok eder.
Öyle biri yoktur, yani en azından ben öyle değilim.
olmayandır. ben gecekonduda yaşıyorum daha böyle bir şeyle karşılaşmadım. bacası da var.
politikanın kralını yapan kızdır.
öyle kızların nesli 50 sene önce tükendi zaten.

net.
(bkz: seninle gecekonduda bile sevişirim diyen kız)
O kişiyle gecekonduda oturmayacağını biliyordur.
müzede fosilleri olan kızdır.
Gercekten bunu yapabilecek biriyse eger, elinden tutup götürün, gerekirse zorla, evlenin.
Türkiye de öyle bir kız yoktur.leyla ile mecnun Ferhat ile Şirin vb efsanevi aşklar da olur bu.
kızlar böyle saçmalayıp erkekleri uçurmayın,sonra gerçekle yüzleştiklerinde düşüşleri çok sert oluyor.
sevgilisine güvenmiş kızdır ama sonu hep hüsran olur. erkeğin gerçek yüzü muhakkak ortaya çıkar.
Aşk sarhoşudur, ne dediğini bilmiyordur.
Gerçeklerle yüzleşmesi 2-3 tartışmaya bakar. Sonra kendinizi gece kondunuzda tek başınıza menemen yaparken, çoraplarınızı yıkarken bulursunuz.
Aldanmayın, aldatmayın.

(bkz: Tülay nerdesin)
yoktur öyle bir kız, boşuna beklemeyin.
Hemen evlenilmesi gereken kızdır. Lakin bugünün şartlarında bulunması neredeyse imkansızdır.
kapak atmaya yer arayan kızdır. kanmayınız efendim. inanmayın bu zırvalara. evlendikten sonra kuaförden, avm den çıkmaz. hangi gecekondudan bahsediyorsunuz?
bu sevda kıza bir gece konmuş.

not: ankaragüçlülere saygılar.
Aşktan gözü kör olmuştur onun. Sevdiği adamın televizyon izlerken göbeğini kaşıdığnı görünce uyanır o merak etmeyin.
gecekondu iskanı alınmamış tapusuz evdir. malikane yaptırıp tapu almassanız ona da gece kondu denebilir. kısaca kelime oyunu yapan kızdır.
hali hazırda oturdugu evi gecekondudan hallicedir.
artık diyebilir. zira gecekondu bile retro oldu. bilesi fazla. en zengin manita bile gecekonduda yaşamak ister şu an. olsa da yaşasak arkadaş. camı yarı açık, çatısında kediler dolaşan, tavanında sobanın ateş gölgesi, bahçesinde ağaçlar felan valla özledim kuran çarpsın.
konan gecede güneşi gormeyince öğle arası bir mola verendir.
Gerçekten böyle bir kız varsa sayısı çok azdır.