bugün

adiyla sirittiran bir yazar. iyi yazmalar diyelim.
Geç de olsa hoşgelmiş yazar.. Nickini beğendiğim yazar...
"seninki de psikolog mu diyen dert" iken ters tepmiş olan öfke patlamasıdır. neymiş efendim dert öyle bir dertmiş ki psikolog beğenmiyormuş da onla dalga geçiyormuş da bilmem ne.
nicki güzel 10.nesil yazar.
klavyene kuvvet.
Benim derdimi dinlemeden bu nick'ı almış yazar. Hoşgelmiş.
Zengin kızlar yazsın yazarı.
(#24751132)

bugün 2 oldu hacı abi. ulan insan son 20 entryye değil de genele bakar. sözlükte cayır cayır ''karı yok mu laaan'' tarzında entryler giriyorum. kendimden kuşku duyar oldum amk. acaba lezbiyen falan mıyım ben?
Esenbua ya eyvallah saolasın dileklerini ileten yazar.
çok sevdiğim, değer verdiğim, yazılarını asla kaçırmadığım, mizahı ve uslubu güzel bir arkadaştır. selam olsun.
Yazar olduğu yeni farkedilen nesildaş.
inşallah taş gibidir.
Eşit: onuncu nesilmiş yahu. Olsun inşallah yine de taş gibidir.
(bkz: sözlüğün en güzel kızı)
Babaanne resmi koymuştur.
hastalarını, hallerine şükrettirerek tedavi etmeyi amaçlayan bir yöntem geliştirmiştir. ikna kabiliyetine bağlı olarak, başını omuzlarına yaslayıp sırtını tıpışlayan hastalarının dahi olması mümkündür.
Seri eksilenmek isteyen yazardır.
seninki de cük mü diyen jinekologun kocasidir.
iyi yazardır hoş yazardır. pek iyi yazardır.
Hem sizofren olup hem de kezban olup laf sokmaya çalışan muhattaba alınmıyıcak insanları kaale almayan yazar.
internet hayırlı olsun kardeş:
(#25138121)

tanım: birden fazla kelime içeren nickli yazar.
Nicki ile beni gece gece güldürmüş yazar. Kendisine egoist tanısı koyuyorum. Babangile selam söle.
(bkz: bulutsuzluk özlemi) nin (bkz: uçtu uçtu) şarkısı bu yazarımıza gelsin o zaman.
Nicki güzel bir yazar.
(#25164005) ancak Tek bir kişiyi ele alarak bir ideolojiyi harcayabilecek kadarda sığ yazar.
allah ıslah etsin.
(bkz: seninki sert mi diyen psikolog)
(bkz: tam bir orospu çocuğuymuşsun diyen psikolog) *
(#25255094)

5 yaşında sanırım...
sıcak kanlı hoş sohbet yazar.
bebeklik fotosunu sözlüğe attıktan 10 dakika sonra çaylak olan yazardır. ne güzelde muhabbet ediyorduk halbuki.