bugün

Acı verecek durumdur.
Kendi içinde tur atar acılar.
aciz insan davranışıdır. senin olamayana üzülmek kendinden vazgeçmek demektir ki kendini önemsemeyen insanın ta amko
Dostoyevski karekterlerinin yapacağı eylem. Aynı zamanda benim ve diğer iradesiz kişilerin yapabileceği eylemdir ayrıca.
evin şımarık tek çocuğu olarak dünyaya gelen insanlar tarafından gerçekleştirilir. bu insanlar maddi manevi paylaşmak denen kavramdan haberi olmayan insanlardır. bencillikte sınır tanımadıkları gibi gözlerinin gördükleri herşeyi kendilerinin hakettiğini zannederler. çok arkadaşları yoktur. erkeklerse askerde dışlanırlar. iş hayatına girdiklerinde "kıl" takma ismi ile anılırlar.
artık benim değil, ayrıca nefret de ediyorum hiç bir bağ da yok aramızda.

ama whatsapp profili ya da face'deki her ortam fotoğrafını ve yanındaki ibneleri, o fotoğrafı beğenenleri gördükçe deliriyorum.

söz hakkın da yok. kendi kendini yiyip bitirme kardeşim ben çözemedim sen çöz kafan rahat olsun.
saçmalığın zirvesidir. zirvede bırakılmalıdır.
(bkz: türk erkeğinin özellikleri)
Kendi içine atani geçtim utanmadan hak iddia edip karışan tipi de vardır. Kendine de karşıdakine de eziyet.
yer bitirir ama ruh hastası olup çıkmaktan öteye gitmez. boştur. bırak ne yaparsa yapsın alışmak için başka yöntem yok.
neyine göre benim olmayan diyeceğim entry. ya zihin dünyamda benimse , birlikteysek ,bizsek... o zamanda kıskanılmaz mı ?
(bkz: platonik aşkı kıskanmak)
vakti zamanında aklın olmayıp da senin etmedigin için şimdi kıskanma durumudur.

oo bunlar ne ki, karşına geçicek bi gün çocuguyla falan, valla diyom bak.
Manyaklara özgüdü. sonunda pişman olsakta yapiyoruz.
(bkz: gote geldi askimiz ikimiz de saskiniz)
vardır böyle bir şey. hoşlandığı kızın yanında başka bir erkek görmek, bir erkeğin onun olmayan birini kıskanması dır.
platonik aşık olduğunuzu gösterir. kendisini, senin kıskandığını bilmesi lazım. olamaz mı, git açıl belki olabilir.
yok yere içinizi yer bitirirsiniz. hem etik olarak da doğru değildir.

size ait olacak birini bulmak varken ciğercinin önündeki kedi gibi olmak insanın kendisine olan saygısının boyutunu da gösterir.
Erkeğin kalbi mezar gibidir. Birini soktumu kalbine bir daha çıkaramaz. Başkalarına gönlü kayar ama o'nu asla unutmaz. O başkasının olsa bile kıskanır ve korumaya çalışır.
kendi kendini yıpratma durumudur . zirve de yaşadığım bir duygudur .