bugün

arkadaşa aşık olan bir kadının başına gelebilecek en berbat durumlardan biridir. uzun bir süre arkadaşça takılırsınız. ama bir süre sonra size ben seni kız olarak görmüyorum der. yanınızda sevgilisiyle yiyişir. seviyor musun onu diye ürkerek sorarsınız, yani işte belki gibi cevaplar alınca rahatlarsınız. utanırsınız. hep ona sarılmak, onu öpmek elini tutmak istersiniz. ama arada kocaman bir 'kanka' duvarı vardır. onu kaybetmemek için bile seni seviyorum diyemezsiniz. o kızın yerinde ben olmalıydım. o elini tutan öptüğü kızın yerinde ben olmalıydım der kafayı yersiniz. her gün onun fakültesinin önüne gidip ders çıkışını beklersiniz. belki sevgilisiyle dolaşırken takip bile edebilirsiniz. o, ise size kızla yaptıklarını anlatıp durur. üzüldüğünde yanında olursunuz. sizin omzunuzda ağlar ama onun saçlarını şefkatle okşarken dahi içiniz kıpırdar. akar gider ona karşı. sonunda bu duruma dayanamazsınız içiniz acıyordur çünkü ve bir gece iki yetmişlik vodka sonu seni seviyorum ben arkadaşça değil tutamıyorum kendimi daha fazla deyiverip herşeyi bok edersiniz. ve artık sizin telefonlarınızı açmamaya, yolda görüp kafasını çevirmeye başlar. herşey bitmiştir artık. onu kaybetmişsinizdir.
seni seviyorum demek çoğu zaman çözüm getirmemektedir. daha çok sorun teşkil eder.
tanım: kutsal kelimenin başa çorap örmesinden ibaret olduğunun kanıtıdır. hep sorun.. çok sorun.. hep sorun be ağbi.
sevgiyi göstermenin farklı yönleri olmasının kanıtı.
sevgilinin sevgi sözcüklerine bağşıklık kazandığının göstergesidir.
o ana kadar davranışla desteklenmemiştir ve sözler anlam ifade etmemeye başlamıştır. ne derse desin.. ı-ıh..
(bkz: #6241147)
(bkz: 4 s kuralı)*
Dünyada insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden bir tanesidir.Tüm bünyeyi bozar,çökertir.
çözüm değil sonuçtur.

gereksiz yere söyleyip durmayın. bir gün bir yerde fena patlar.
malesef ki karşı tarafa seni seviyorum denildiğinde çıkma teklifinin geleceği gibisinden bir kanı vardır insanlarda.halbuki olay bu kadar basit değildir.

- seni seviyorum.
+ ben de seni seviyorum!
- benimle çıkar mısın?

olmaz çoğu zaman, şöyle durumlarda yaşanabilir ve insan dumur olur;

- seni seviyorum.
+ ben de seni.
- ee?
+ ne ee'si?
- yok bişey. bay bay. ****
abdullah gülün konu hakkındaki düşüncesi için (bkz: çözümsüzlük çözüm değildir)
artık çok geç cümlesinin başlangıcıdır...
seni seviyorum'un bir soru cümlesi olmadığını bilmeyen bünyelere denmemelidir. ve bunun anlamını bilmeyen şahıslar için sonuç iki günlük yalan sevgiler, sahte sözcükler ve yapay hareketler. Ve geriye kalanlar ise cüruftan, kirlenmeden, saygınlığını yitirmeden başka bir şey değil. ''Karşılıklı ilişki'',''paylaşma'',''birbirini tanıma'' diye adlandırılanlar ise sadece basit bir yalan.

(bkz: anlamayanın anlayanı olmak en büyük anlamsızlıktır)
diğer kızın üstünde yakalanınca pek bir faydası olmuyor artık. (bkz: şahsen denedim)
çoğu zaman da yetmemesidir.
sevileni sıkıntıya sokan cümle. her nedense seni seviyorum dendiğinde sözün muatabı paniğe kapılıyor. anlamak güç ancak tuhaf bir biçimde hiç olmadığı kadar kabalaşıyor, belki de hiç söylenmemeli.